"Думайте не тільки про себе!": Єлизавета ІІ поділилася враженнями після вакцинації від коронавірусу (відео)

Понад 18 млн британців вже отримали першу дозу вакцини, що еквівалентно кожному третьому дорослому в країні.

На початку січня Єлизавета II та її чоловік принц Філіп отримали першу дозу вакцини від Covid-19, і тепер 94-річна королева вперше поділилася своїми відчуттями. Її бесіду з керівниками програми вакцинації у Великобританії опублікували на сторінці в Instagram, передають Патріоти України.

"Після щеплення з'являється почуття захищеності, що дуже важливо. Наскільки я розумію, це було абсолютно нешкідливо, - з посмішкою сказала Єлизавета. - Це було дуже швидко. Мені прийшло багато листів від людей, які дивувалися, наскільки легко було отримати вакцину. І було зовсім не боляче".

Очільниця престолу розуміє, що декому може бути важко зважитися на вакцинацію, але вона закликала людей "думати про інших, а не про себе". Також королева сказала, що швидкість розгортання вакцинації у Великобританії досі була "чудовою". Звертаючись до чиновників, які курують програму в Англії, Шотландії, Уельсі та Північній Ірландії, вона додала: "Продовжуйте в тому ж дусі". Сьогодні понад 18 млн британців отримали першу дозу вакцини, що еквівалентно кожному третьому дорослому в країні.

Хіти тижня. Перевзутись у повітрі: Арестович з'явився біля Зеленського невипадково

понеділок, 12 квітень 2021, 3:00

Дивлячись на зведену в абсолют етичну, ідеологічну та політичну "гнучкість" Арестовича, слід пам'ятати, що він – не оригінал, а лише тьмяне відображення світоглядного мейнстриму тої Європи, куди ми так щиро прагнемо. "В перший рік каденції чинного през...

Хіти тижня. "Зброя почищена. Місця пристріляні. Метрів зі 150-ти вб'ю": Кравчук обіцяє відстрілювати росіян до останнього, захищаючи власну домівку, в разі повномасштабного вторгнення (відео)

понеділок, 12 квітень 2021, 2:00

Глава української делегації в Тристоронній контактній групі (ТКГ) і перший президент Леонід Кравчук заявив, що готовий вести оборонні бої на території свого будинку в разі повномасштабного вторгнення армії РФ. . Про це Кравчук розповів в ефірі телекан...