"Думаю йо*нути об який-небудь кут собі руку і виїхати": Окупанти готові калічити себе, щоб повернутися з війни та отримати гроші (аудіо)

Російські окупанти готові калічити себе і навіть забивати у власне тіло уламки, щоб отримати грошову компенсацію і виїхати з фронту додому. Це підтверджує свіже перехоплення, яке опублікувала Служба безпеки України в офіційному Telegram-каналі, передають Патріоти України.

"Та я, блін, думаю йо*нути об який-небудь кут вже собі руку і виїхати... сказати, що мені уламком перебило її. І додому поїхати, нах*й, з трьома лямами... Або зах*ячити собі самому в ногу уламок, молотком забити", — повідомив окупант своїй дівчині.

У відповідь кохана солдата заявила: "Ну тоді простіше вистрілити собі, не знаю, в кісточку, блін". А рашист заперечив, що вийде "самостріл", і так не можна робити.

Москва в паніці очікування чергового погрому: Біля Московського НПЗ розгорнули одразу кілька комплексів ППО

понеділок, 22 червень 2026, 22:06

Після серії українських ударів по Московському нафтопереробному заводу російське командування суттєво посилило його протиповітряне прикриття. За даними аналітиків Defense Express, навколо підприємства, розташованого приблизно за 15 кілометрів від Кремл...

Під ударом: Аналітики ISW назвали слабке місце російської логістики в Криму

понеділок, 22 червень 2026, 21:52

Україна продовжує системно завдавати ударів по логістичній інфраструктурі Росії в районі Керченської протоки, намагаючись ізолювати окупований Крим від основних маршрутів постачання, передають Патріоти України з посиланням на Інститут вивчення війни (...