"Думаю йо*нути об який-небудь кут собі руку і виїхати": Окупанти готові калічити себе, щоб повернутися з війни та отримати гроші (аудіо)

Російські окупанти готові калічити себе і навіть забивати у власне тіло уламки, щоб отримати грошову компенсацію і виїхати з фронту додому. Це підтверджує свіже перехоплення, яке опублікувала Служба безпеки України в офіційному Telegram-каналі, передають Патріоти України.

"Та я, блін, думаю йо*нути об який-небудь кут вже собі руку і виїхати... сказати, що мені уламком перебило її. І додому поїхати, нах*й, з трьома лямами... Або зах*ячити собі самому в ногу уламок, молотком забити", — повідомив окупант своїй дівчині.

У відповідь кохана солдата заявила: "Ну тоді простіше вистрілити собі, не знаю, в кісточку, блін". А рашист заперечив, що вийде "самостріл", і так не можна робити.

На Донбасі поранили високопоставленого кадирівця

вівторок, 28 червень 2022, 22:14

В результаті вдалого артилерійського обстрілу на Донбасі поранено російського окупанта з Чечні Тамірлана Матієва. Про це повідомили у Telegram-каналі "ВЧК-ОГПУ", передають Патріоти України. Матієв займає посаду начальника відділення екстреної допомоги ...

У Кремлі можуть зеленіти від люті: Туреччина погодилася на вступ Швеції та Фінляндії до НАТО

вівторок, 28 червень 2022, 22:00

За підсумками переговорів у Мадриді Туреччина дала згоду на розблокування вступу Швеції та Фінляндії в НАТО. Про це повідомив президент Фінляндії Сауле Нііністьо, передають Патріоти України. Сьогодні в Мадриді, перед початком саміту НАТО, було проведен...