
Російські окупанти почали рити окопи на півночі тимчасово окупованого Криму і це було зафіксовано на супутникових знімках. Про це OSINT-аналітик Бенджамін Піттет повідомив у Мережі, опублікувавши відповідні фото, передають Патріоти України.
"Думаю, ця тема вас здивує. Росія риє нові окопи на півночі Криму", – йдеться в дописі.

Аналітик уточнив, що риття окопів зафіксоване біля пункту пропуску "Чонгар" на адмінмежі між Херсонщиною та Кримом. Окрім того, окопи зафіксовані у районі Армянська, розташованого в північно-західній частині півострова.



За словами Піттета, російські загарбники облаштовують оборонні позиції по всій північній частині Криму. "Трохи північніше будуються інші позиції. У Новотроїцькому, наприклад, викопано величезну оборонну позицію. По всьому регіону можна побачити багато інших позицій. Вони будують фортецю", – написав аналітик.
У неділю, 21 червня, в особистому Telegram-каналі мера Москви Сергія Собяніна раптом з'явилися заклики перекидати кошти на Збройні сили України і гасла "Слава Україні", передають Патріоти України. . Пізно ввечері на каналі почали поширюватися масово п...
Фахівці української військової розвідки ГУР під покровом ночі на засекреченому складі здійснюють збирання та підготовку до запуску безпілотних літальних апаратів далекої дії «Лютий». Ці керовані штучним інтелектом дрони-камікадзе здатні транспортувати ...