Думають, що санкції не діють? Росіяни дивуються, чому у них все дорожчає, але деякі готові терпіти (відео)

Громадяни держави-терориста Росії стверджують, що коливання курсу долара особисто на них жодним чином не відобразилося. Водночас усі, як один, скаржаться на подорожчання продуктів та комунальних послуг і не розумають, чому це збіглося з початком "спецоперації" в Україні, передають Патріоти України.

Про це йдеться в опитуванні російських журналістів, відео якого розлелося в Telegram-каналах. Одні росіяни скаржилися на низьку пенсію, інші – на високу комуналку. Є й такі, хто вважає, що у них усе нормально.

"Піднявся долар, знизився долар – ціни у нас ростуть. Ось наприклад, почалася ця "спецоперація" – чому підняли ціни всередині країни? Що сталося?" – поцікавилася росіянка, якій невтямки, що від держави-терориста відвернувся весь світ.

"У мене доларів немає на рахунку, у мене і рублів теж немає. Але зі зниженням долара ціни на комуналку тільки зросли", – поскаржилася інша. Ще одна жінка відповіла, що готова терпіти, поки "все налагодиться", зізнавшись, що не знає, коли це буде.

"Смешно? И да, и нет, если вдуматься": Міноборони РФ "показало" школу в Україні (фото)

вівторок, 16 серпень 2022, 19:59

У Росії проходить так звана "ключова виставкова подія року на користь забезпечення оборони та безпеки держави" - "Армії - 2022". Організатором цієї виставки є міноборони РФ, повідомляють Патріоти України. Один із стендів виставки представив, як на думк...