"Думали, що дно, це коли закон про омріяний Росією постійний особливий статус Донбасу буде винесений на референдум? Ні, це не дно", - політолог про заяву "Слуги народу"

Голова Комітету Верховної Ради України з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва Богдан Яременко, котрий пропонував вислати інструкторів НАТО з України задля відновлення довіри з державою агресором, зробив нову гучну заяву стосовно російсько-українського замирення, зазначають Патріоти України. Це викликало справжню бурю у політичному і громадському середовищі. Свою лепту вніс і і відомий політолог Сергій Таран.

"Ми думали, що дно, це коли закон про омріяний Росією ПОСТІЙНИЙ особливий статус Донбасу буде винесений на референдум? Ні, це не дно. Цей закон на референдум не винесуть. Його просто погоджуватимуть з Росією напряму. Голова парламентського комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва від "Слуги" Б.Яременко так і сказав – перед тим, як винести у парламент цей закон мають обов’язково погодити з Росією, і це має бути “узгоджена позиція”, написав Таран у соцмережі.

Хіти тижня. Сотні протестувальників захопили і підпалили будівлю парламенту

субота, 28 листопад 2020, 0:35

Президент відреагував на демонстрації через повідомлення в своїх соціальних мережах. Сотні протестувальників захопили Конгрес Гватемали в цю суботу і підпалили кілька кімнат всередині. Депутатів всередині будівлі парламенту не було, передають Патріоти ...

"Підступний Держдеп" знає все: США розкрили чисельність російських найманців в Лівії

субота, 28 листопад 2020, 0:21

Пріоритетними завданнями групи Вагнера в Лівії є оборона Сирта, авіабази Аль-Джуфра і оборонної лінії між двома цими пунктами. Стали відомі подробиці масштабної операції в охопленій громадянською війною Лівії, зокрема чисельність «російських найманців»...