Дурень думкою багатіє: Окупанти розмріялися про перехоплення 18 снарядів до HIMARS

Російські окупанти продовжують мріяти про знищення американських РСЗВ HIMARS, але цього разу ще й "похвалилися" своєю системою ППО. Про це йдеться у зведенні Міноборони РФ, передають Патріоти України.

Зокрема, у Міноборони країни-окупанта заявили, що нібито перехопили балістичну ракету "Точка-У" в районі Чорнобаївки, а також 18 снарядів реактивної системи залпового вогню HIMARS.

За версією окупантів, снаряди від HIMARS "було перехоплено" в районах населених пунктів Наддніпрянське, Олександрівка, Сонячне, Східне Херсонської області, а також в районі Антонівського Мосту.

Крім того, окупанти заявили, що "знищили" цілий склад зі снарядами до реактивної системи залпового вогню HIMARS на території Дніпропетровської області.

ЗСУ "мінуснули" депутата-комуніста із Новосибірської області РФ

субота, 3 грудень 2022, 15:00

Українські воїни ліквідували депутата-комуніста Сергія Голікова із Новосибірської області РФ, інформують Патріоти України. Як повідомив OSINT-експерт Іраклій Комахідзе, 37-річний Голіков народився в Сургуті, а останні два роки роботи віддав держапарату...

"Уснул и не проснулся": Як командування РФ приховує причини загибелі "мобіків" (аудіо)

субота, 3 грудень 2022, 14:44

За даними Служби безпеки України, російське командування приховує причини загибелі "мобіків" перед новою хвилею мобілізації, щоб запобігти бунтам в армії. Про це стало відомо із нового перехоплення, яке СБУ оприлюднила 3 грудня, передають Патріоти Укра...