Дурень думкой багатіє: Путін у новій морській доктрині РФ замахнувся на панування у Світовому океані

Російський диктатор Володимир Путін у день ВМФ РФ 31 липня підписав нову морську доктрину РФ. У документі декларуються посягання РФ на Чорне море та Арктику і навіть на панування у Світовому океані, інформують Патріоти України.

Як повідомляють російські держЗМІ, однією з головних погроз у документі зазначено «курс США на домінування у Світовому океані та зростання активності НАТО». «Визначальним чинником у відносинах РФ з НАТО є неприйнятність просування інфраструктури Альянсу до кордонів країни», — йдеться у новій доктрині РФ.

Також у документі заявлено про «кордони та зони національних інтересів» РФ, перш за все в Арктиці, Чорному, Охотському та Беринговому морях, балтійській та курильській протоках. «Їх захист будемо забезпечувати твердо і всіма засобами», — заявив Путін під час виступу на військовому морському параді в Санкт-Петербурзі.

Серед іншого, нова доктрина передбачає активізацію морської діяльності РФ на архіпелагах Шпіцберген, Земля Франца Йосипа, Нова Земля та острові Врангеля. Крім того, передбачається «посилення угруповань сил Чорноморського флоту та розвиток їхньої інфраструктури в [окупованому РФ українському] Криму, збільшення частки суден, що плавають під прапором Росії, і будівництво нових портових комплексів у Балтійському морі».

Україна першою у світі отримає унікальні німецькі САУ RCH 155

понеділок, 4 грудень 2023, 1:45

Україна стала першим іноземним замовником новітньої німецької колісної самохідної артилерійської установки RCH 155. Збройні Сили України мають отримати 18 таких САУ. Закупівля вартістю у 216 мільйонів євро фінансується Федеральним урядом Німеччини, пов...

До депортації українських дітей Кремль залучив мотоциклетні банди – посол США

неділя, 3 грудень 2023, 23:40

Білорусь бере участь у депортації українських дітей, а до незаконного вивезення залучають недержавні організації. Про це розповіла пані посол США з особливих доручень Бет Ван Шаак під час конференції у Торонто, передають Патріоти України. «Ми маємо інф...