"Дурень думкою багатіє": Скібіцький прокоментував плани РФ щодо захоплення Одеси і анонсував контрнаступ ЗСУ

Очільник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов вважає ймовірними спроби наступу окупантів на Одесу. При цьому він запевнив, що українське військо відповість рішуче. Відповідну заяву Буданов зробив в ефірі національного телемарафону, передають Патріоти України.

"Дурень думкою багатіє. Плани у них такі є. Плани і в нас якісь є. Що буде - покаже лише час. Як я говорив раніше, і повторюся зараз, всі наші питання вирішимо лише ми самі виключно військовим шляхом. Шляхом сили" , – сказав Буданов.

Очільник ГУР зазначив, що Україна має намір відновити контроль над усією територією країни. "Нічого іншого не буде. А РФ намагатиметься чинити свої дії, оскільки вони - країна-агресор, країна-окупант. Це для них природно, але у них нічого не вийде", – завірив керівник ГУР. Водночас генерал додав, що Росія все ще намагається досягти основної мети війни - знищити українську державність.

ЗСУ "мінуснули" депутата-комуніста із Новосибірської області РФ

субота, 3 грудень 2022, 15:00

Українські воїни ліквідували депутата-комуніста Сергія Голікова із Новосибірської області РФ, інформують Патріоти України. Як повідомив OSINT-експерт Іраклій Комахідзе, 37-річний Голіков народився в Сургуті, а останні два роки роботи віддав держапарату...

"Уснул и не проснулся": Як командування РФ приховує причини загибелі "мобіків" (аудіо)

субота, 3 грудень 2022, 14:44

За даними Служби безпеки України, російське командування приховує причини загибелі "мобіків" перед новою хвилею мобілізації, щоб запобігти бунтам в армії. Про це стало відомо із нового перехоплення, яке СБУ оприлюднила 3 грудня, передають Патріоти Укра...