"Дурні гроші" держмонополіста: "Укрспецекспорт" збирається спустити 2 000 000 державних гривень на бенкетування 25-річчя компанії у вишуканому закладі на Печерську

Компанія за рік спромоглася заробити всього 29 млн доходу. Скільки з них ще піде на подібні дуже потрібні витрати під час кризи і гострого дефіциту Держбюджету, знає їх бухгалтерія і, ProZorro.

Держкомпанія "Укрспецекспорт" вирішила провести святкування свого 25-річчя за 2 млн гривень. Саме на таку суму було укладено договір із ТОВ "Ріджент хілл" щодо організації та проведення заходу, зазначають Патріоти України.

Відповідні дані з'явилися в реєстрі держзакупівель ProZorro. На сайті вказано, що тендер уже завершено, а всі необхідні документи – підписані. Нагадаємо, що "Укрспецекспорт" входить до концерну "Укроборонпром" і займається покупками з-за кордону і продажами продукції, а також послуг військового та спеціального призначення.

Договір, відповідно до інформації ProZorro, був підписаний 3 вересня, а термін надання послуг визначено в період з 8 до 9 жовтня 2021 року. Зазначимо, що саме 9 жовтня вважається датою заснування відомства. Це сталося в 1996 році.

Як повідомив на своїй сторінці в Facebook Денис Іванеско, свято нібито буде відзначатися "в крутому ресторані" в центрі Києва. "Шкода, ProZorro не публікує замовлений алкоголь", – написав він.

Іванеско вказав на той факт, що прибуток держпідприємства за останні шість місяців – 29 млн, із яких 2 млн гривень пішли на банкет. "А дохід минулого року не досяг і 2 млрд гривень", – вказав він.

Що відомо про переможця тендеру ТОВ "Ріджент Хілл"

Компанія була створена 25 квітня 2008 року та управляє рестораном Regent Hill, розташованим у Печерському районі столиці України. Ймовірно, саме там зберуться співробітники "Укрспецекспорту".

Займається "Ріджент Хілл" ресторанним обслуговуванням і послугами з доставки продуктів харчування.

Керівник організації – Михайло Ларін, засновники – ПрАТ "Міжнародна інвестиційна група" і Максим Погорельский, кінцевий бенефіціар – Марко Дубовий.

Мають отримати компенсацію: Жительки Криму і Донбасу виграли в ЄСПЛ справу проти України

четвер, 21 жовтень 2021, 22:59

Європейський суд із прав людини (ЄСПЛ) задовольнив скаргу трьох кримчанок і однієї жительки Донбасу, що мають статус внутрішньо переміщених осіб (ВПО), про дискримінацію з боку України під час місцевих виборів у 2015 році. Відповідне рішення опублікова...

Інтриги "друга Реджепа" проти "друга Володимира"?: Ким може бути група "шпигунів-кілерів" з українцем, затримана в Туреччині

четвер, 21 жовтень 2021, 22:45

"Дружній колектив з шістьох чеченців, які мали знищувати своїх земляків в Туреччині, заодно займаючись "політичним шпіонажем", виглядає настільки дивно, ніби його і справді сформував Рамзан Кадиров. Або в даний момент президенту Туреччини терміново зна...