"Дурні міфи про "дружбу народів", так зване братерство - Путін просто злив в унітаз", - Роман Цимбалюк

Війна продемонструвала, що Україна – це лідер вільного світу. Найближчим часом навіть у свідомості росіян буде розуміння, що Україна – це країна Заходу. Про це в ефірі 24 каналу заявив український журналіст Роман Цимбалюк, передають Патріоти України.

Він переконаний, що міфи про "братерство" українці та росіян знищені назавжди. На думку Цимбалюка, ненависть у більшості громадян України та Росії – взаємна. "Дурні міфи про "дружбу народів", так зване братерство – Володимир Путін просто злив в унітаз", – наголосив український журналіст.

Він додав, що міф про "дружбу народів" існував приблизно 350 років. Під час повномасштабної війни Україна довела, що ми – незалежна держава, а всі, хто проти цього – будуть знищені.

Чи вірять росіяни у "дружбу" з Україною

Водночас на запитання ведучого, чи справді росіяни досить вірять на якесь "відновлення стосунків" з Україною, Цимбалюк відповів ствердно. Зауважимо, в Україні активно демонтують символи так званої дружби України та Росії. Наприклад, 26 квітня з центру Києва прибрали монумент.

Радянська скульптура складалась з двох робітників й нібито була символом "возз'єднання України та Росії". Символічно, що під час демонтажу в однієї із фігур відірвалась голова.

"По-перше, це - красиво": Українські військові показали ефектне відео знищення колони ворожої техніки

субота, 25 червень 2022, 22:14

Там зазначили, що українські воїни вдало навели артилерію та коригували вогонь гармат, поки ті розносили ворожу техніку. Військові наголосили, що через кількісну перевагу противника в артилерії ця техніка завжди є для українських воїнів пріоритетною ці...

Санкції посилюються: Країни G7 підтримали заборону на імпорт російського золота – ЗМІ

субота, 25 червень 2022, 22:04

Президент США Джо Байден та інші лідери країн G7 погодили заборону на імпорт золота з Росії. Про це повідомляє репортер CNN Кейтлен Коллінз у Twitter. За її словами, Велика сімка з часом оголосить про заборону на імпорт нового золота з Росії. Це другий...