"Душити Путіна поступово": Експерт пояснив, чому не можна швидко закінчити війну перемогою України

Країни Заходу бояться, що російський диктатор Володимир Путін зважиться на застосування ядерної зброї, а тому "душитимуть" його поступово, покроково, "душитимуть так, щоби в якийсь момент його прибрали свої ж". Таку думку озвучив соціолог і публіцист Ігор Ейдман під час чату на "Главреді", передають Патріоти України.

"Я б не став однозначно і самовпевнено заявляти, чи задіє Путін атомну бомбу, чи ні. Він неадекватний, і це цілком очевидно. Це помітно навіть по його зовнішності. Нещодавно читав статтю американського психіатра, який ставить діагноз Путіну дистанційно: його неосудність видно за багатьма ознаками", - сказав експерт.

Ейдман також прокоментував поставки зброї Україні із західних країн. Наприклад, за його словами, можливості Німеччини для військової допомоги Україні обмежені. Німці задіють свої можливості, як можуть, і поступово передають зброю й техніку.

"Існує ілюзія, що Німеччині нічого не варто передати Україні сотню сучасних танків, оскільки вона – велика країна. Насправді ситуація набагато гірша: німецька армія в останні десятиліття була Попелюшкою в німецькому суспільстві і бюджеті. Армія Німеччини в жалюгідному стані, і в неї потрібно терміново вливати великі гроші (...) іншими словами, це не означає, що у німців вся потрібне Україні зброя є в засіках, але вони її ховають. Зараз підписано контракт на поставку 100 сучасних артилерійських систем Україні, але німці ще повинні їх зробити, цих систем немає в наявності. Це, звичайно, займе якийсь час", - пояснив він.

Що стосується США, то там ситуація трохи інша, але американці теж не можуть просто відкрити запаси і почати їх роздавати.

"Єдине, що вони бояться робити – поставляти Україні далекобійні ракети, побоюючись, що вона знищить Кримський міст, а Путін стане кидатися в європейців або американців атомними бомбами. Тож, тут все невипадково, і стратегія є – плід повинен дозріти і впасти. Маю на увазі путінську Росію. Дозріти і впасти в напівгнилому стані, щоб потім догнивати на землі", - резюмував Ейдман.

"На нас техніку звозять, хочуть вибити до 25 числа": Окупант поскаржився, що війська РФ не готові до наступу ЗСУ. Перехоплення

неділя, 27 листопад 2022, 11:22

Російські окупанти втрачають хватку боротися зі Збройними силами України. Вони виснажені, причому як морально, так і фізично, і дуже бояться наступу захисників нашої країни, передають Патріоти України. Про це свідчить телефонна розмова російського війс...

Росія вдарить ракетами по Києво-Печерській Лаврі, коли втратить над нею контроль, - Кочетков

неділя, 27 листопад 2022, 10:49

Українська православна церква Московського патріархату (УПЦ МП), особливо в останні дні раз у раз потрапляє в скандали. Після того, як на території Києво-Печерської Лаври в одному з храмів співатипісню "Звон плывет, плывет над Россиею" про "пробудження...