
Окупаційна влада на Луганщині відмовилася вмикати мобільний інтернет на контрольованих нею територіях / нібито з безпекових міркувань/Про це пропагандистському ресурсу "ЛИЦ" заявив так званий міністр цифрового розвитку, зв'язку та масових комунікацій "ЛНР" Андрій Єршов, передають Патріоти України.
"Сучасні технології - це добре. Але ж ми розуміємо, що за допомогою сучасних технологій сьогодні робляться дуже погані речі, і дуже багато трагедій відбувається саме тому, що доступний сучасний цифровий зв'язок. Тому тимчасово це (мобільний інтернет, - ред.) відключено", - сказав представник окупаційної влади.
"Коли ситуація налагодиться таким чином, що ми зможемо включити мобільний інтернет - ми зробимо це в ту ж мить. Але до речі, не килимовим покриттям відразу скрізь, а точково. Але поки про це не йдеться, поки ситуація не сприяє таким рішенням", - додав терорист.Мобільного інтернету на окупованій Луганщині немає з травня.
У київській лікарні обірвалося життя 30-річної Дар’ї Гончар та її матері. Жінки отримали важкі поранення під час російського обстрілу столиці в ніч проти 2 червня, намагаючись дістатися укриття, передають Патріоти України з посиланням на медіа «#ШОТАМ»...
У Державній думі Російської Федерації пролунала ініціатива щодо запровадження повноцінних уроків початкової військової підготовки для школярів, починаючи з 5 класу, передають Патріоти України. За словами членів профільного комітету з питань СНД, дітей ...