Дуже бояться "бавовни"? Росія з переляку вивела з Криму частину моряків і авіації та посилила ППО, - розвідка Міноборони

Після серії вибухів в анексованому Криму російські військові передислокували частину персоналу чорноморського флоту РФ до Новоросійська, а також розподілили авіацію, що перебувала в Криму, по аеродромах на території Росії, передають Патріоти України.

Деякі російські бойові кораблі та судна постачання також можуть бути переміщені із Севастополя до Новоросійська, аби зберегти їх від ударів ЗСУ. Про це повідомили у Головному управліні розвідки Міністерства оборони України.

"Були проведені заходи на чорноморському флоті, той персонал, який не задіяний безпосередньо і має допоміжні функції, передислокували зі штабу РФ до Новоросійська. Ми не виключаємо, що окремі бойові кораблі, судна постачання будуть переміщені із Севастополя теж до Новоросійська. Щоб уникнути ударів. Що стосується переміщень, то угруповання у Криму не змінилося, крім того, що відбулася передислокація авіації, розосередження її на аеродроми РФ, було посилено протиповітряну оборону за рахунок перекидання додаткових сил і засобів ППО", – заявив представник ГУР МО Вадим Скібіцький.

За його словами, російські війська в Криму стали "ретельніше ставитися до таких понять, як терористична загроза та загроза з повітря". Тепер вони постійно відпрацьовують ці питання під час проведення навчань.

Скібіцький каже, що російська армія продовжує переміщати через Крим військову техніку, боєприпаси та особовий склад, використовуючи для цього Керченський міст, охорона якого "була посилена від початку війни, насамперед, за рахунок засобів протиповітряної оборони та особливого контррозвідувального режиму".

Інструмент для реагування на світові загрози: Зеленський пропонує створити міжнародну інституцію зі штаб-квартирою в Києві чи Одесі

субота, 26 листопад 2022, 20:00

Президент України Володимир Зеленський на установчому саміті "International Summit оn Food Security" запропонував створити нову міжнародну інституцію зі штаб-квартирою в Україні, аби вона запобігала світовим загрозам і швидко реагувала на їх появу, пер...

"Народу н*хера у нас. Командир роти – вже четвертий": Окупант поскаржився, що війська РФ не готові до наступу ЗСУ (аудіо)

субота, 26 листопад 2022, 19:49

Російські окупанти втрачають хватку боротися зі Збройними силами України. Вони виснажені, причому як морально, так і фізично, і дуже бояться наступу захисників нашої країни. Про це свідчить телефонна розмова російського військового з родичкою, яку пере...