
Захисники України продовжують "кошмарити" російських окупантів на Бахмутському напрямку. Загарбники змушені відступати буквально повзком, передають Патріоти України.
Відповідне відео показав у Telegram український журналіст, військовий кореспондент Юрій Бутусов. Бійці 24-го окремого штурмового батальйону "Айдар" спільно з іншими підрозділами ЗСУ майстерно вибивають загарбників зі своєї землі
Нагадаємо: захисники України активно протистоять російським окупантам і щодня відвойовують захоплені позиції. Зокрема, одну з таких було відбито під Соледаром на Донеччині. Українським бійцім вдалося захопити позицію "Циклоп", а ворог був змушений тікати.
Втрат противнику завдала штурмова група батальйону К-2 54 ОМБр. Вона вибила ворога із ДЗОТ (дерево-земляна оборонна точка. – Ред.).
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...
Після серії українських ударів по Московському нафтопереробному заводу російське командування суттєво посилило його протиповітряне прикриття. За даними аналітиків Defense Express, навколо підприємства, розташованого приблизно за 15 кілометрів від Кремл...