
Російські загарбники завозять на захоплені землі Росгвардію, щоб посилити боротьбу з українським підпіллям. Про це йдеться у повідомленні Центру національного спротиву, передають Патріоти України.
Офіційною причиною збільшення кількості силовиків є нібито високий рівень "екстремізму". "Проте у тоталітарній РФ екстремізмом є все, що не узгоджується з волею кремля, а у випадку з ТОТ – любов до своєї батьківщини робить кожного екстремістом", - йдеться у повідомленні.
У ЦНС заявили, що загарбники за рахунок Росгвардії намагаються розвантажити армію, яка наразі бере участь в рейдах проти місцевого населення. Також це відповідно збільшить й кількість самих рейдів в пошуках членів підпілля.
У Ризі відкрили завод з виробництва зенітних ракет компанії Frankenburg Technologies, передають Патріоти України. На заводі виготовлятимать протидронові ракети Mark I, розповіли у компанії. Ризький завод складатиме електроніку ракет та бойові частини. ...
Під Києвом випробували польський ударний дрон Striker із дальністю польоту до 1000 км. Про це розповіли президент компанії FlyFocus Ігор Скавінський та операційний директор компанії Альберт Свєрчинський в інтерв’ю Kanał Telewizyjny, передають Патріоти ...