
Після чергового удару по аеродрому в Мелітополі 31 липня, окупанти почали проводити ротацію своїх військових баз. Так, у селищі Мирний у будівлі дитячого притулку військові РФ організовували шпиталь. Проте днями із цієї будівлі окупанти виїхали. Про це повідомляє місцеве видання "РІА Мелітополь", передають Патріоти України.
Зазначається, що така сама ситуація відбувається і з військовою частиною під Мирним. Місцеві повідомляють, що окупанти перебралися до лісу перед Новопилипівкою. Там встановлений шлагбаум, біля якого стоять військові з автоматами.
Крім того, у будівлі захопленої приватної друкарні у селищі Мирний колабранти з окупантами з ранку до вечора друкують пропагандистські газети, які потім на камеру роздають містом та селами. Імовірно, у цій друкарні також друкуватимуть так звані бюлетені-опитувальники для проведення псевдореферендуму.
У ніч на 26 червня Москва знов зазнала повітряної атаки, про знищення десятків "невідомих дронів" заявляє мер Москви Сергій Собянін у Telegram, передають Патріоти України. . Атака на російську столицю почалася приблизно о 02:30 ночі. Вже тоді російсь...
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...