
Після чергового удару по аеродрому в Мелітополі 31 липня, окупанти почали проводити ротацію своїх військових баз. Так, у селищі Мирний у будівлі дитячого притулку військові РФ організовували шпиталь. Проте днями із цієї будівлі окупанти виїхали. Про це повідомляє місцеве видання "РІА Мелітополь", передають Патріоти України.
Зазначається, що така сама ситуація відбувається і з військовою частиною під Мирним. Місцеві повідомляють, що окупанти перебралися до лісу перед Новопилипівкою. Там встановлений шлагбаум, біля якого стоять військові з автоматами.
Крім того, у будівлі захопленої приватної друкарні у селищі Мирний колабранти з окупантами з ранку до вечора друкують пропагандистські газети, які потім на камеру роздають містом та селами. Імовірно, у цій друкарні також друкуватимуть так звані бюлетені-опитувальники для проведення псевдореферендуму.
На захист українського неба стали американські комплекси протиповітряної оборони MAAWLR/BRAWLR. Комплекс потрапив на відео російського дрона, кадри з якого опублікували у Telegram-каналі «Северный Ветер», передають Патріоти України з посиланням на "Міл...
Українські сили не дозволяють Росії використовувати тимчасово окуповані території як інструмент для затягування війни та закріплення окупації. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час вечірнього відеозвернення в середу, 24 червня. "На півдн...