
Воїни 80-ї окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗСУ знищили два російські танки. Постріли здійснили з ПТРК українського та американського виробництва — "Стугна-П" і Javelin відповідно. Про удари по техніці окупантів повідомили у командуванні Десантно-штурмових військ Збройних сил України, передають Патріоти України.
"Львівські десантники спалили два російські танки. Воїни-десантники 80 окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗСУ продовжують ефективно знищувати танки російських окупантів. Так, на відео зафіксовано ефективне застосування сучасного українського протитанкового ракетного комплексу "Стугна" і американського "Джавеліна" проти ворожої броньованої техніки", — повідомило командування ДШВ на своїй офіційній сторінці на Facebook.
На відео, яке прикріпили до посту, спочатку показується постріл зі "Стугна-П" по танку, який сховався за рослинністю біля ліній електропередач. А Javelin львівські десантники успішно застосували на відкритій місцевості. Танк стояв у полі на дистанції кілька кілометрів.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...