Дуже хитра східна гра: Чого насправді хоче Ердоган, який постійно зустрічається із Путіним (відео)

Туреччина офіційно та незмінно підтримує територіальну цілісність України не лише у межах до 24 лютого, а й з 1991 року, а також надає безперечну підтримку Збройним Силам нашої країни та українським біженцям. Однак Стамбул має особисті геополітичні інтереси, а тому продовжує маневрувати та вести "свою гру" на політичній арені в умовах розв'язаної Росією війни. Такої думки дотримується російський опозиційний журналіст Марк Фейгін, який взяв участь в ефірі авторської передачі "Орестократія" шеф-редактора Ореста Сохара, передають Патріоти України.

Президент Реджеп Ердоган, за словами гостя програми, вважає, що може "виторгувати" собі статус регіонального гегемона близькосхідного сектора. "Я думаю, він намагається переговорами з Путіним вирішити на свою користь ситуацію щодо Сирії, Азербайджану, Карабахського конфлікту, де все ще не заспокоїлося. Безумовно, має Ердоган і економічні інтереси, адже йдеться про мільярди доларів, а Туреччина має потребу у грошах, там певна криза", – сказав Фейгін.

При цьому він особливо наголосив на важливості третього чинника, в якому закладено інтерес Стамбула, – майбутнє України. Туреччині не чужі проблеми Причорномор'я, територій Криму, що історично належить кримським татарам.

"Тому всі спірні заяви, які були зроблені під час переговорів Путіна з Ердоганом, я б назвав своєрідною грою, східною хитрістю турецького лідера. Підсолодити ситуацію, щоб Путін став більш зговірливий", – пояснив Фейгін.

"Будуть в нас і сучасні танки стандартів НАТО, і бойові літаки": Резніков про допомогу від Заходу

вівторок, 6 грудень 2022, 14:40

Україна отримає танки та бойові літаки від західних партнерів. . Передача такої техніки українській армії справа не лише політичних переговорів, а технологічних та логістичних. І це важливо зрозуміти, заявив голова Міноборони Олексій Резніков в телема...

"Перервали допит": В ОРДО заявили про "прильоти" до будівель "суду та прокуратури" у центрі Донецька (фото)

вівторок, 6 грудень 2022, 13:29

Сьогодні один із снарядів потрапив до будівлі "прокуратури", де під час обстрілу нібито йшов допит. Про це пишуть російські ЗМІ, передають Патріоти України.