"Дуже люті бої": Експерт назвав сценарій розвитку війни України з Росією

Військовий експерт Михайло Самусь вважає, що в майбутньому в Україні під час війни з Російською Федерацією триватимуть дуже люті бої на Донбасі, а також він сподівається на позитивні зміни в Херсоні та на Мелітопольському напрямку, передають Патріоти України.

Противник буде продовжувати тиснути на захисників нашої країни, намагатися проломити їх оборону і взяти в оточення, розповів експерт в інтерв'ю одному з YouTube-каналів.

"...Для них важливо домогтися цього успіху, вийти на адміністративні межі Луганської області. Тут очевидно, що тиск буде ще зростати, тому що вони вважають, що коли вони витіснили українські війська із Золотого, наприклад, то вони домоглися великої перемоги, і це означає, що вони можуть зараз набрати темп і піти далі...", - заявив співрозмовник.

На його думку, війська нашої країни можуть вдарити в оперативну глибину сил РФ і таким чином зупинити ворожий наступ. "...я думаю, такий буде сценарій: будуть надалі дуже люті бої на Донбасі, і сподіваюся, що українським військам вдасться реалізувати позитивний сценарій в Херсоні, а потім і на Мелітопольському напрямку", - спрогнозував Самусь.

У США провели експеримент, на який страшно навіть дивитися: Який удар може витримати сховище ядерного реактора (відео)

п’ятниця, 19 серпень 2022, 0:34

Сполучені Штати провели експеримент, який показав, що буде, якщо на атомний реактор впаде літак. Тест провели ще в 1988 році. Але на тлі російського тероризму, який Кремль вчинив на Запорізькій АЕС, в мережі пригадали, як США випробовували стійкість е...

"Бавовна" на найбільшій авіабазі окупованого Криму: Чубаров і Арестович підтвердили вибухи в Бельбеку

четвер, 18 серпень 2022, 23:52

Глава Меджлісу кримськотатарського народу Рафат Чубаров підтвердив вибухи в Бельбеку, що на півдні Криму. Він акцентував, що ввечері 18 серпня трапилася "бавовна" на найбільшій авіабазі окупованого півострова, передають Патріоти України. Невдовзі також...