
На Покровському напрямку фіксується зростання випадків, коли російські військові самі виводять з ладу свою техніку, щоб уникнути участі в боях. Про це повідомляє АТЕШ, передають Патріоти України.
"За останні півтора місяця щонайменше 12 одиниць бронетехніки та транспортних засобів стали непридатними через умисні пошкодження", - йдеться у повідомленні.
За наявною інформацією, 5 бойових машин піхоти та 2 танки Т-72 були виведені з ладу ще до того, як їх відправили на бойові позиції. Також через навмисні поломки двигунів і трансмісій перестали працювати 4 вантажівки та 1 бронетранспортер.
"Найбільше таких випадків фіксується серед військовослужбовців 37-ї мотострілецької бригади та 5-ї танкової бригади. Ці підрозділи вже неодноразово відмовлялися виконувати накази, а тепер російське командування почало розслідування щодо масового виведення техніки з ладу", - додали в АТЕШ.
Серед особового складу зростає невдоволення – все більше військових намагаються уникнути відправляння на фронт, усвідомлюючи високі ризики загибелі.
Генеральний прокурор Угорщини Габор Балінт Надь може подати у відставку через справу з українським Ощадбанком. Про це повідомляє угорське видання HVG, посилаючись на заяву прем'єр-міністра Угорщини Петера Мадяра, передають Патріоти України. За словам...
260620. Президент Володимир Зеленський не поїде до польського Гданська на конференцію з відновлення України, українську делегацію очолюватиме прем'єр-міністерка Юлія Свириденко, передають Патріоти України з посиланням на заяву Свириденко у її соцмережа...