Дуже несподівано: Президент Сербії порівняв вторгнення РФ до України з бомбардуванням Югославії

Президент Сербії Александар Вучич порівняв вторгнення Російської Федерації до України з військовою операцією країн НАТО проти Югославії. Про це він заявив під час загальних дебатів 78-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН, повідомляють Патріоти України.

За словами Вучича, президент-диктатор РФ Володимир Путін використав такі ж самі пояснення для вторгнення до України - які країни Альянсу використовували на початку військової операції проти Югославії.

"Вперше, безпрецедентно у світовій історії, найпотужніші 19 країн прийняли рішення, без залучення Ради Безпеки ООН, повторюю, без будь-якого рішення Ради Безпеки ООН, брутально напасти та покарати суверенну країну на європейській землі, як вони сказали, щоб запобігти гуманітарній катастрофі. Вони не сміялися вголос, коли російський президент використовував ті ж самі слова, виправдовуючи свій напад на Україну. Вони забули, що самі використовували той самий наратив, ті самі слова і ті самі пояснення", - наголосив Александар Вучич.

Сербський лідер заявив, що Белград підтримує територіальну цілісність України, оскільки "не змінює своєї політики та принципів", попри "багатовікову традиційну дружбу" з РФ.

За його словами, для Сербії "будь-яке насильство або порушення Статуту ООН є однаковим, незалежно від сили держави, яка його здійснює, або неминуче схожих виправдань, які вона використовує для своєї незаконної та аморальної поведінки".

Джерело: Укрінформ

На концерті Кобзона знов аншлаг: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 11 грудня

понеділок, 11 грудень 2023, 7:58

Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 11.12.23 орієнтовно склали:

Зраділа білій "Ладі"? "Ми за вас": Мати ліквідованого окупанта похвалила Путіна, який веде криваву війну проти України

понеділок, 11 грудень 2023, 7:35

Мати ліквідованого в Україні російського окупанта видала хвалебну промову для диктатора Володимира Путіна, який і наказав її сину воювати, передають Патріоти України. Як повідомляють російські пропагандисти, групу родичів "мінуснутих" загарбників покли...