Дуже особисте "питання": ЗСУ завдали серйозного удару по Путіну, - Піонтковський

Успіхи ЗСУ зі знищення штабу ПВК "Вагнера" в окупованій Попасній (Луганська область) - це удар особисто по Путіну, вважає російський публіцист Андрій Піонтковський, передають Патріоти України.

Експерт також прокоментував перебування "вагнерівців" в іншій частині України - на Херсонщині. За його словами, з політичної точки зору їм краще перебувати в Херсоні, а з військової - покинути його.

"З військової точки зору для російського Генштабу зараз доцільно відвести це угруповання вагнерівців з правого берега, тому що воно вразливе, позбавлене ресурсів і може бути знищене", - пояснив Піонтковський.

За його словами, подібні помилки неодноразово свого часу здійснював Гітлер. Говорячи про удар по базі ПВК в Попасній і можливе знищення її ватажка Пригожина, публіцист припустив, що для Путіна це буде потужним ударом - таким як, знищення крейсера Москва або недавні вибухи на аеродромі в Криму.

"Це дуже серйозний політичний удар. Краса для Путіна - це як приблизно для Гітлера був Отто Скорцені. Це особистий психологічний удар", - заявив Піонтковський. За його даними, "вагнерівці", розміщені в Попасній, могли мати відношення до звірств проти українських полонених в Оленівці.

Військова медикиня Мар'яна Мамонова, яка повернулася з полону, стала мамою - народила донечку

неділя, 25 вересень 2022, 11:50

Медикиня Мар'яна Мамонова, що днями була звільнена з російського полону разом з іншими захисниками "Азовсталі", народила донечку. Колишня бранка РФ стала мамою у Луцькому перинатальному центрі. Від звільнення Мар'яни до пологів минуло усього 4 дні. Про...

Кремлівська спецоперація "Зачистка" триває? Упав зі сходів і вже не піднявся ексректор Московського авіаційного інституту

неділя, 25 вересень 2022, 11:29

Колишній ректор Московського авіаційного інституту (МАІ) Анатолій Геращенко загинув через нещасний випадок. Йому було 72 роки. Відомий учений упав зі сходів у стінах рідного вишу, якому віддав 45 років життя. Геращенко пролетів кілька сходових маршів т...