Дуже особисте "питання": ЗСУ завдали серйозного удару по Путіну, - Піонтковський

Успіхи ЗСУ зі знищення штабу ПВК "Вагнера" в окупованій Попасній (Луганська область) - це удар особисто по Путіну, вважає російський публіцист Андрій Піонтковський, передають Патріоти України.

Експерт також прокоментував перебування "вагнерівців" в іншій частині України - на Херсонщині. За його словами, з політичної точки зору їм краще перебувати в Херсоні, а з військової - покинути його.

"З військової точки зору для російського Генштабу зараз доцільно відвести це угруповання вагнерівців з правого берега, тому що воно вразливе, позбавлене ресурсів і може бути знищене", - пояснив Піонтковський.

За його словами, подібні помилки неодноразово свого часу здійснював Гітлер. Говорячи про удар по базі ПВК в Попасній і можливе знищення її ватажка Пригожина, публіцист припустив, що для Путіна це буде потужним ударом - таким як, знищення крейсера Москва або недавні вибухи на аеродромі в Криму.

"Це дуже серйозний політичний удар. Краса для Путіна - це як приблизно для Гітлера був Отто Скорцені. Це особистий психологічний удар", - заявив Піонтковський. За його даними, "вагнерівці", розміщені в Попасній, могли мати відношення до звірств проти українських полонених в Оленівці.

Сербський суд виніс вирок ексгенералу СБУ

п’ятниця, 29 вересень 2023, 20:52

Сьогодні вдень, 29 вересня, Вищий суд сербського міста Ниш засудив ексначальника Головного управління внутрішньої безпеки СБУ Андрія Наумова до одного року позбавлення волі за звинуваченням у відмиванні грошей. Про це повідомляє Балканська служба «Рад...

Тільки тимчасово: Україна перестала вважати ОТП Банк та грецькі компанії спонсорами війни

п’ятниця, 29 вересень 2023, 20:41

Україна призупинила статус міжнародних спонсорів війни для угорського OTP Bank та п'яти грецьких компаній-перевізників. Рішення ухвалили у зв'язку з початком переговорів з цими компаніями про припинення будь-якої співпраці з Росією. Крім того, українсь...