Дуже пікантний скандал: Сербський депутат переглядав порно у парламенті під час дебатів щодо Косова (відео)

У Сербії депутата від Соціалістичної партії Звонимира Стевича підловили у парламентській залі на перегляді порнофільму на його мобільному телефоні. Про це повідомляє сербське видання NOVA, передають Патріоти України.

У соцмережах з'явилося відео, на якому чітко видно екран його мобільного телефона з відповідними кадрами.

Стевич переглядав пікантне відео під час дискусії про європейський план щодо Косова, коли президент Сербії Александар Вучич говорив про великий тиск на країну. Примітно, що сам Стевич родом із Косова і Метохії.

Депутат є членом комітету з питань Косова і Метохії, а також заступником члена комітету з конституційних питань і законодавства та комітету з адміністративно-бюджетних питань.

"На жаль, не сидять без світла постійно": Скабєєва побідкалась, що "не всі українці страждають" (відео)

середа, 29 березень 2023, 22:43

Російська пропагандистка Ольга Скабєєва цинічно побідкалася, що через дії терористів РФ "не всі українці зараз страждають". Її розлютило те, що в нашій державі більше не вимикають електрику. Про це вона сказала в етері свого пропагандистського шоу, пер...

"Не треба сюди їхати воювати": ЗСУ взяли у полон... Олександра Сергійовича Пушкіна (відео)

середа, 29 березень 2023, 22:29

Бійці ЗСУ взяли в полон окупанта із Хабаровська, якого звуть Олександр Сергійович Пушкін. Він розповів, що потрапив до штрафбату армії РФ через відмову виконувати накази свого командира, відвоював там два дні і опинився у руках українських військових. ...