Дуже потрібно "м'ясо": Окупанти в захопленому Криму хочуть призвати до лав своєї армії 15 тис. осіб

Російські окупанти у тимчасово захопленому Криму планують мобілізувати до лав ЗС РФ 15 тисяч осіб. Щоб уникнути служби в армії агресора, кримчани можуть тільки виїхати з півострова, іншого виходу наразі немає, передають Патріоти України.

Про це розповіла менеджерка з комунікацій Кримськотатарського ресурсного центру Тетяна Савчук в ефірі телеканалу Freedom. Вона зазначила, що загалом від початку повномасштабної війни в Україні у 2022 році у Криму виписали 60 тисяч повісток, а мобілізували 23 тисячі осіб.

Савчук зауважила, що мобілізація спровокувала нову хвилю виїзду з півострова кримських татар, що є по суті черговою хвилею депортації корінного населення.

"Щоб уникнути мобілізації, кримчани можуть лише виїхати з території півострова, інакше, на жаль, ніяк", – констатувала представниця Кримськотатарського ресурсного центру.

Вона зауважила, що офіційно російська влада стверджує, що призов зачепить 2,5 тисячі людей.

Позитивне рішення все ближче: Столтенберг закликав союзників НАТО дозволити Україні бити по території РФ їхнею зброєю

субота, 25 травень 2024, 4:15

Генсек Альянсу славиться тим, що завжди проявляє своє лідерство, коли щодо того чи іншого питання консенсус дозріває або вже досягнутий. Такова його роль в організації. Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг під час інтерв'ю виданню The Economist за...

Сили оборони України планують контрнаступ на Харківщині - Bloomberg

субота, 25 травень 2024, 3:25

Українська армія зупинила просування окупантів у Вовчанську і в Липцях . Збройні сили України планують контрнаступ аби відтіснити російські війська, які захопили територію на північному сході Харківської області. Про це у п'ятницю, 24 травня, пише Blo...