Дуже потрібно "м'ясо": РФ обманом заманює росіян та мігрантів на війну в Україні, - ISW

Російська Федерація заманює мігрантів, а також своїх громадян на фронт воювати проти України обіцяючи фальшиві можливості працевлаштування.

Зокрема, російське міноборони примушує російських громадян і мігрантів до російської військової служби через фальшиві можливості працевлаштування. Їм обіцяють фальшиві контракти з обіцянкою одноразової виплати 405 тисяч рублів (близько 4400 доларів).

Міноборони Росії негайно відправляє осіб, завербованих за фальшивими контрактами, воювати в Україну. Такі схеми фальшивих можливостей працевлаштування спрямовані на громадян Росії, Білорусі, Казахстану, Киргизії, Узбекистану, Індії та Конго.

"Вони вас з'їдять. Це їхня природа": Віцеспікер парламенту Польщі назвав головну помилку в стосунках із РФ

субота, 15 червень 2024, 17:45

Віцеспікер Сенату Польщі Міхал Камінський вважає, що країни Заходу, намагаючись налагодити стосунки з Росією, проявляють наївність на необачність. Про це він говорив в Одесі під час міжнародного Black Sea Security Forum, який присвячений обговоренню бе...

"Кримський міст"-2: Романенко пояснив, навіщо Путін будує залізницю до Маріуполя і чим її можна знищити

субота, 15 червень 2024, 17:28

Завершення будівництва цього об’єкту може стати черговою загрозою для наших військових, бо у разі наявності транспортного сполучення суходолом, окупанти зможуть набагато швидше постачати на фронт озброєння, техніку та живу силу.ТСН.ua з’ясовував, чи ді...