"Дуже резонасна інформація": Лерос заявив, що передав на Єрмака і Тищенка компромат у НАБУ

Народний депутат від "Слуга народу" Гео Лерос передав до Національного антикорупційного бюро відомості про ніби-то корупційну діяльність керівника Офісу президента Андрія Єрмака, його кума нардепа Миколи Тищенка та колишнього депутата Київради Дениса Комарницького, передають Патріоти України.

У Facebook Лерос заявив, що НАБУ отримало "дуже резонансну інформацію, яка розкриє всім очі і покаже потворні лаштунками політики, коли влада, опозиція і просто бандити зливаються в одне ціле для організації корупційних оборудок в столиці".

"Головний герой і організатор схем - Денис Комарницький, його дах народний депутат Микола Тищенко та його кум Єрмак, якому він носить коробки на Банкову з авто Комарницького, її виконавці - депутати, чиновники, родичі і куми", - заявив "слуга".

Нардеп розповів, що передав "десятки гігабайт і тисячі документів". Оборудка, до якої за словами Лероса причетний Тищенко і Єрмак, стосується будівництва Подільсько-Воскресенського мосту.

У 2016 році компанія "ЕКО-БУД-ТРЕЙД", у якій кінцевими бенефіціарами є Комарницький, Сергій Кучер і колишній нардеп Микитась, через підставну особу виграла тендер на будівництво частини мосту. До управління підприємством мають відношення сестра Тищенка Юлія і її чоловік Герман Блінов. Комарницький був керівником виборчого штабу Тищенка в 2019 році, нагадує нардеп.

За словами Лероса, "ЕКО-БУД-ТРЕЙД" є прокладкою - не має своїх будівельних потужностей і співробітників, залучає на всі роботи субпідрядні організації з обов'язковим "відкатом". З червня минулого року по квітень 2020-го підприємство отримало з міського бюджету 1 млрд 167 млн грн.

"Слуга" заявив, що після приходу Єрмака до влади, всі справи щодо Комарницького зам'яли, а він став повноправним "смотрящим" у столиці. Лерос перерахував список фірм, через які працює "смотрящий". Зараз Комарницький курує будівельну галузь, землю, архітектуру, медицину, енергетичні підприємства міста.

Все залежить від одного фактора: У МОЗ остаточно назвали умови та дати введення повного локдауну в Україні

середа, 2 грудень 2020, 8:23

В Україні дата введення повного локдауну буде залежати від рівня захворюваності на коронавірус, у Міністерстві охорони здоров'я розглядають два варіанти, які будуть рекомендувати до розгляду урядом. Про це повідомляють "Подробиці" з посиланням на джере...

Ударний БПЛА США перевіряє українську ППО

середа, 2 грудень 2020, 6:10

Ударний БПЛА США MQ-9 Reaper перевіряє українську ППО на західному кордоні нашої держави. Після навчання «Чисте небо» це вже другий раз коли безпілотний літальний апарат MQ-9 Reaper тренується з українськими Повітряними Силами. Сьогоднішні спільні трен...