"Дуже резонасна інформація": Лерос заявив, що передав на Єрмака і Тищенка компромат у НАБУ

Народний депутат від "Слуга народу" Гео Лерос передав до Національного антикорупційного бюро відомості про ніби-то корупційну діяльність керівника Офісу президента Андрія Єрмака, його кума нардепа Миколи Тищенка та колишнього депутата Київради Дениса Комарницького, передають Патріоти України.

У Facebook Лерос заявив, що НАБУ отримало "дуже резонансну інформацію, яка розкриє всім очі і покаже потворні лаштунками політики, коли влада, опозиція і просто бандити зливаються в одне ціле для організації корупційних оборудок в столиці".

"Головний герой і організатор схем - Денис Комарницький, його дах народний депутат Микола Тищенко та його кум Єрмак, якому він носить коробки на Банкову з авто Комарницького, її виконавці - депутати, чиновники, родичі і куми", - заявив "слуга".

Нардеп розповів, що передав "десятки гігабайт і тисячі документів". Оборудка, до якої за словами Лероса причетний Тищенко і Єрмак, стосується будівництва Подільсько-Воскресенського мосту.

У 2016 році компанія "ЕКО-БУД-ТРЕЙД", у якій кінцевими бенефіціарами є Комарницький, Сергій Кучер і колишній нардеп Микитась, через підставну особу виграла тендер на будівництво частини мосту. До управління підприємством мають відношення сестра Тищенка Юлія і її чоловік Герман Блінов. Комарницький був керівником виборчого штабу Тищенка в 2019 році, нагадує нардеп.

За словами Лероса, "ЕКО-БУД-ТРЕЙД" є прокладкою - не має своїх будівельних потужностей і співробітників, залучає на всі роботи субпідрядні організації з обов'язковим "відкатом". З червня минулого року по квітень 2020-го підприємство отримало з міського бюджету 1 млрд 167 млн грн.

"Слуга" заявив, що після приходу Єрмака до влади, всі справи щодо Комарницького зам'яли, а він став повноправним "смотрящим" у столиці. Лерос перерахував список фірм, через які працює "смотрящий". Зараз Комарницький курує будівельну галузь, землю, архітектуру, медицину, енергетичні підприємства міста.

"Пятая колонна" Кремля во весь голос кричит: "Владимир Зеленский становится опасным". Для кого? Для Путина или для украинских олигархов или элитных коррупционеров? Нет", - політолог

вівторок, 2 березень 2021, 9:26

"Пятая колонна" Кремля во весь голос кричит: "Владимир Зеленский становится опасным". Для кого? Для Путина или для украинских олигархов или элитных коррупционеров? Нет. Президент Зеленский, наконец-то становится интересным для украинского общества и по...

Хіти тижня. "Росія програла, Байден не здасть Україну Путіну", - Гозман

вівторок, 2 березень 2021, 4:00

Війна на Донбасі, найімовірніше, буде заморожена. – У своєму недавньому інтерв'ю російський опозиціонер Геннадій Гудков сказав, що Путін хотів би з кимось повоювати, але нема з ким. Україна не під силу, а інші країни зайняті іншими проблемами. – Не впе...