
Окупанти так поспішали, втікаючи від контрнаступу Збройних сил України, що масово кидали своє озброєння. Зокрема, у списку трофеїв українських захисників опинилася ворожа командно-штабна машина БМД-1КШ-А, передають Патріоти України.
Відео з покинутою технікою було опубліковано в офіційному Telegram-каналі Управління стратегічних комунікацій. У відомстві зазначили, що російські десантники перевдягалися в цивільний одяг, ховаючись від ЗСУ."Рашисти кинули свою командно-штабну машину БМД-1КШ-А. Російська десантура зникла, накивавши п'ятами. Кинули техніку, перевдягалися в цивільне і втікали", – йдеться в публікації.
Відео, зняте воїнами ЗСУ, показує покинуті позиції окупантів. Автор ролика розповів, що їх займали військові РФ із Бурятії.БМД-1КШ-А є сучасною модернізованою версією радянської командно-штабної машини начальника штабу батальйону БМД-1КШ "Сорока". Остання була розроблена на базі БТР-Д. Серійне виготовлення було налагоджено на Волгоградському тракторному заводі 1975 року.
В анексованому Криму російські військові почали використовувати нові способи маскування бензовозів, намагаючись убезпечити їх від атак українських безпілотників. За даними українських партизанських рухів, паливні цистерни перефарбовують у яскраві коль...
Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...