
У Міністерстві оборони Росії виступили з пропозицією запровадження нагород для штурмовиків за зразком вермахту. Про це йдеться у статті офіційного журналу відомства "Армійська збірка", передають Патріоти України.
Там наголошується на "гострій необхідності" у відзнаках, які б видавалися штурмовикам за рішенням командирів "на полі бою". Мовляв, у вермахті питання нагород було чудово продумане і перебувало на ретельному контролі, а для штурмовиків видавали відомчу відзнаку - штурмовий знак піхоти.
"Нам здається, що велика кількість штурмових дій військ у ході спеціальної військової операції в Україні вимагає і в нас запровадити відомчий відзнаку ЗС РФ - штурмовий знак російської піхоти, який повинен вручатися бійцям командирами полків і бригад з їхнього рішення прямо на полі бою, а вже потім оформлятися бюрократично. Цю ж нагороду можна вручати штурмовикам іншого відомчого підпорядкування... Бійці з гордістю носили його, оскільки нагорода була наочним свідченням мужності і відваги нагородженого... і доказом його військової майстерності", - наголошують автори матеріалу.
Пропонують видавати "штурмові знаки" за відмінні дії у вдалих штурмах:
Також навели ескізи нагород для штурмовиків із золота та срібла.


Згідно з результатами опитування, переважна більшість українців підтримує конструктивний підхід до вирішення історичних суперечок із Польщею, передають Патріоти України. Так, 90% респондентів висловилися за пошук діалогу та компромісних рішень у питанн...
Росія вперше публічно звинуватила Сполучені Штати у нібито невиконанні “домовленостей”, які, за версією Москви, були досягнуті під час саміту на Алясці у серпні минулого року. Про це повідомляє Reuters із посиланням на заяви російських посадовців. Помі...