
У Міністерстві оборони Росії виступили з пропозицією запровадження нагород для штурмовиків за зразком вермахту. Про це йдеться у статті офіційного журналу відомства "Армійська збірка", передають Патріоти України.
Там наголошується на "гострій необхідності" у відзнаках, які б видавалися штурмовикам за рішенням командирів "на полі бою". Мовляв, у вермахті питання нагород було чудово продумане і перебувало на ретельному контролі, а для штурмовиків видавали відомчу відзнаку - штурмовий знак піхоти.
"Нам здається, що велика кількість штурмових дій військ у ході спеціальної військової операції в Україні вимагає і в нас запровадити відомчий відзнаку ЗС РФ - штурмовий знак російської піхоти, який повинен вручатися бійцям командирами полків і бригад з їхнього рішення прямо на полі бою, а вже потім оформлятися бюрократично. Цю ж нагороду можна вручати штурмовикам іншого відомчого підпорядкування... Бійці з гордістю носили його, оскільки нагорода була наочним свідченням мужності і відваги нагородженого... і доказом його військової майстерності", - наголошують автори матеріалу.
Пропонують видавати "штурмові знаки" за відмінні дії у вдалих штурмах:
Також навели ескізи нагород для штурмовиків із золота та срібла.


Рейтинг довіри поляків до президента Кароля Навроцького досяг історичного максимуму, перевищивши попередній рекорд, встановлений Шимоном Головнею. Навроцький отримав 54,8% позитивних оцінок довіри. Про це повідомляє Onet із посиланням на опитування IBR...
Бійці мотопіхотної бригади імені кошового отамана Костя Гордієнка показали ураження російської техніки на Вовчанському напрямку. Про це повідомили на сторінці 57-ї окремої мотопіхотної бригади, передають Патріоти України. . За даними підрозділу, росія...