
У Міністерстві оборони Росії виступили з пропозицією запровадження нагород для штурмовиків за зразком вермахту. Про це йдеться у статті офіційного журналу відомства "Армійська збірка", передають Патріоти України.
Там наголошується на "гострій необхідності" у відзнаках, які б видавалися штурмовикам за рішенням командирів "на полі бою". Мовляв, у вермахті питання нагород було чудово продумане і перебувало на ретельному контролі, а для штурмовиків видавали відомчу відзнаку - штурмовий знак піхоти.
"Нам здається, що велика кількість штурмових дій військ у ході спеціальної військової операції в Україні вимагає і в нас запровадити відомчий відзнаку ЗС РФ - штурмовий знак російської піхоти, який повинен вручатися бійцям командирами полків і бригад з їхнього рішення прямо на полі бою, а вже потім оформлятися бюрократично. Цю ж нагороду можна вручати штурмовикам іншого відомчого підпорядкування... Бійці з гордістю носили його, оскільки нагорода була наочним свідченням мужності і відваги нагородженого... і доказом його військової майстерності", - наголошують автори матеріалу.
Пропонують видавати "штурмові знаки" за відмінні дії у вдалих штурмах:
Також навели ескізи нагород для штурмовиків із золота та срібла.


За чотири роки повномасштабної війни Україна перетворилася на одну з найтехнологічніших армій світу - і саме це може стати найбільшим провалом глави Кремля Володимира Путіна, передають Патріоти України з посиланням на Atlantic Council. У 2014 році Укра...
Протягом цього місяця Сили оборони України звільнять від російських загарбників більше територій, ніж армія РФ змогла окупувати від початку поточного року. Про це заявив міністр енергетики України Денис Шмигаль під час Міжнародної конференції з питань ...