
У Міністерстві оборони Росії виступили з пропозицією запровадження нагород для штурмовиків за зразком вермахту. Про це йдеться у статті офіційного журналу відомства "Армійська збірка", передають Патріоти України.
Там наголошується на "гострій необхідності" у відзнаках, які б видавалися штурмовикам за рішенням командирів "на полі бою". Мовляв, у вермахті питання нагород було чудово продумане і перебувало на ретельному контролі, а для штурмовиків видавали відомчу відзнаку - штурмовий знак піхоти.
"Нам здається, що велика кількість штурмових дій військ у ході спеціальної військової операції в Україні вимагає і в нас запровадити відомчий відзнаку ЗС РФ - штурмовий знак російської піхоти, який повинен вручатися бійцям командирами полків і бригад з їхнього рішення прямо на полі бою, а вже потім оформлятися бюрократично. Цю ж нагороду можна вручати штурмовикам іншого відомчого підпорядкування... Бійці з гордістю носили його, оскільки нагорода була наочним свідченням мужності і відваги нагородженого... і доказом його військової майстерності", - наголошують автори матеріалу.
Пропонують видавати "штурмові знаки" за відмінні дії у вдалих штурмах:
Також навели ескізи нагород для штурмовиків із золота та срібла.


РФ вже три місяці поспіль демонструє свої спроможності щодо завдання масованих ударів по Україні - 600 безпілотників і 70 ракет протягом місяця. Таку думку в етері Еспресо та Slawa.TV висловив дипломат, надзвичайний і повноважний посол України в Респуб...
Президент Сербії Александар Вучич заявив у суботу, що піде у відставку протягом кількох тижнів, і оголосив дострокові президентські та парламентські вибори, передають Патріоти України з посиланням на Reuters. Заява Вучича пролунала після півтора року а...