"Дуже скоро почнеться сезон дощів": Експерт дав прогноз щодо розвитку подій на фронті та вказав на "вікно можливостей" для ЗСУ

Так званий сезон дощів завадить проводити активні наступальні операції як Україні, так і Росії. Найближчим часом події на фронті можуть активізуватися і не виключено, що головного удару по окупаційних силах буде завдано на несподіваній ділянці лінії зіткнення. Відповідними роздумами поділився військовий експерт Михайло Жирохов в інтерв'ю "Обозревателю". Коментуючи ймовірність російського наступу в районі Куп'янська та Лимана, він зазначив, передають Патріоти України.

"Зараз уже починається велика залежність від часу. Тому що дуже скоро почнеться сезон дощів. Тому цей наступ, з одного боку, може не мати жодного успіху, з іншого боку, якщо росіяни впевнені в своїх силах, вони можуть розпочати наступ, щоб встигнути прорвати оборону, наприклад, до початку сезону дощів".

На думку Жирохова, коли дороги розмокнуть, повноцінно підтримувати свої підрозділи Сили оборони України не зможуть, тож проводити якісь активні контрнаступальны дії не вийде.

При цьому під Бахмутом складається непроста ситуація для російських загарбників. Вони підуть на значний ризик, якщо вирішать перекинути додаткові сили з цього напряму. "Чи підуть на це російські генерали, ми побачимо найближчими днями", – вважає експерт.

Загалом, за його словами, найближчі два-три тижні точно буде активізація бойових дій. На запитання про те, який напрямок може бути найбільш гарячим у цей період, він відповів:

"Є таке поняття, як військове мистецтво. Генеральному штабу, [Валерію] Залужному потрібно переграти противника і зробити активізацію там, де ворог не очікує, де у них немає потужної оборони або де є слабина. Це не означає, що не буде просування біля Вербового чи Роботиного. Але якщо зважати на військові настанови, активізація повинна бути десь в геть іншому місці".

Жирохов не знає, де це може статися. "Тому що війська переміщаються постійно, і резерви, які є, з'являються то на одній ділянці фронту, то на іншій", – зазначив військовий експерт.

"Треба давати здачу": Недобитий українськими диверсантами зрадник Царьов знов занервував після ліквідації свого собрата Киви

четвер, 7 грудень 2023, 8:56

Запроданець щиро сподівається, що недоімперії витрачатиме додатково дефіцитні ресурси, щоб рятувати вже використаний непотріб, як він та інші третьосортні перебіжчики-безділтники. Колишній нардеп Олег Царьов прокоментував ліквідацію екснардепа-зрадника...