"Дуже сумна історія": Росіяни під час підрахування "загубили" понад півмільйона татар

Голова Ради татар Афганістану Забіхулло Надері Татар попросив Путіна провести заново Всеросійський перепис населення, який відбувався 2021 року, або ретельно перевірити його результати ще раз. У Росії кудись поділося майже 600 тисяч татар. Як повідомляє 27 січня Telegram-канал Baza, відповідний лист напередодні було відправлено до інтернет-приймальні президента РФ, передають Патріоти України.

У своєму посланні Забіхулло Надері відзначає вагому роль татар у світовій історії та висловлює занепокоєння тим, що, згідно з останнім переписом населення в Росії, чисельність татар у РФ скоротилися майже на 600 тисяч осіб. "Нам, татарам, - йдеться у листі, - сумно спостерігати за тим, що відбувається".

Голова афганської ради від імені всіх татар просить провести перевірку результатів перепису чи провести її заново. За даними Росстату, чисельність татар у Росії за підсумками перепису населення 2021 року становила 4,71 млн осіб. Якщо порівнювати з переписом 2010 року, то їхня кількість справді скоротилася на 597 тис., або на 11,3% (з 5,31 млн осіб у 2010 році). Татари є другим основним за чисельністю етносом Росії. В Афганістані проживає близько 3 мільйонів татар. Тобто там є найбільша діаспора татар у світі.

Байден під час зустрічі з Зеленським озвучив дату, коли танки Abrams почнуть надходити до України

п’ятниця, 22 вересень 2023, 1:45

Президент США Джо Байден заявив, що перші американські танки Abrams прибудуть до України вже наступного тижня. Байден під час зустрічі із Зеленським оголосив про новий пакет допомоги Україні, куди увійде більше артилерії, боєприпасів та протитанкової з...

"Все йде за графіком": У Пентагоні назвали терміни поставки танків Abrams

четвер, 21 вересень 2023, 23:30

Партія американських бойових танків Abrams прибуде в Україну вже найближчим часом. Про це заявив представник Міністерства оборони Сполучених Штатів Америки бригадний генерал Патрік Райдер під час брифінгу, передають Патріоти України. За його словами, в...