
Країна-терорист продовжує чинити воєнні злочини на тимчасово окупованих територіях. Зокрема, у Мелітополі (Запорізька область) через кадрову кризу росіяни збираються вербувати безхатьків. Про це повідомили у Центрі національного спротиву. Там називають цих майбутніх "військових" "ідеальним солдатом для Кремля, який не питає, куди йти". І, згодом, зникає без галасу, передають Патріоти України.
"Мелітополь, 2025. Прекрасне майбутнє "русского міра". Через кадрову кризу окупанти збираються вербувати до лав РОВ… бездомних. Так. Тих, хто не має дому, паспорта й громадянства. Російська "Дура" розглядає закон, який дозволить служити тим, хто юридично не існує. Це не серіал "Чорне дзеркало". Це реальність", – йдеться в повідомленні.
В ЦНС зазначають, що у Мелітополі паспорти відібрали, українські не визнають. Але нав'язують російське громадянство. "І ти вже не громадянин, а "мобілізаційна одиниця". Вибір простий: автомат або лопата. Для Кремля ти не людина, а ресурс. Новий девіз окупантів: "Немає паспорта? Є контракт!" – резюмують ситуацію у ЦНС
На захист українського неба стали американські комплекси протиповітряної оборони MAAWLR/BRAWLR. Комплекс потрапив на відео російського дрона, кадри з якого опублікували у Telegram-каналі «Северный Ветер», передають Патріоти України з посиланням на "Міл...
Українські сили не дозволяють Росії використовувати тимчасово окуповані території як інструмент для затягування війни та закріплення окупації. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час вечірнього відеозвернення в середу, 24 червня. "На півдн...