Дуже цінний кадр: Шмигаль переконав Ткаченка не йти у відставку, - Арахамія (відео)

За словами голови фракції монобільшості, "слуги" також не будуть розглядати заяву Ткаченка про відставку з посади. Про це Арахамія заявив під час прес-брифінгу за підсумками засідання фракції, зазначають Патріоти України.

"Я не бачив цієї заяви. Я вважаю, що це був емоційний крок… Завдяки пану Ткаченку, завдяки прем’єру, вони поговорили, знайшли точки взаєморозуміння і вся ця історія залишилась лише в медіапросторі", – наголосив нардеп.

Зауважимо, дещо раніше з'явилася інформація, що міністерство культури України може очолити "слуга" Юлія Гришина.

Нагадаємо, 10 листопада ЗМІ дізналися, що Ткаченко може піти у відставку через відібране у нього Держкіно. Джерела повідомляли, що це відділення було для Ткаченка "останньою краплею", оскільки він був налаштований проти такого рішення.

11 листопада Олександр Ткаченко повідомив про те, що подав у відставку. Він подякував своїм сподвижникам у регіонах, команді в міністерстві, керівникам ЦОВВ і відомств, а також колегам з фракції "Слуга народу" і президенту.


Варварство Москви нагадуватиме про себе довгі роки: Як Російська агресія понівечила об'єкти культурної спадщини України

п’ятниця, 19 серпень 2022, 11:00

Від моменту нападу Росії на Україну 24 лютого понад 380 об'єктів культурної спадщини в Україні зруйновано. У проекті "Листівки з України" урядовий Український інститут показує їх до війни та зараз. . Розстріляний військами РФ пам'ятник поетові Тарасу ...

Не повідомляють про смерть і "кидають" із виплатами: У Росії родичі загарбників масово скаржаться на ПВК "Вагнера"

п’ятниця, 19 серпень 2022, 10:30

У Росії активно зростає кількість скарг на методи вербування та умови служби у приватній військовій компанії "Вагнера". Зокрема, представники ПВК у грубій формі спілкуються з рідними найманців, не надають їм інформації і самі забирають тіла з моргів, ...