"Дуже тупий": Окупант потрапив у полон, його обміняли, він знову повернувся в Україну і помер (фото, відео)

Громадський активіст та волонтер Сергій Стерненко розповів у своєму телеграм-каналі про російського окупанта, який потрапив в полон, повернувся через обмін у РФ, а потім приїхав знову в Україну вбивати, де нарешті помер, зазначають Патріоти України.

«Ну дуже тупий окупант. Приїхав вбивати українців. Потрапив у полон. Потім його обміняли. І він приперся до нас знову та вмер», — пише Стерненко.

В дописі прикріплене відео, де цей окупант розповідає, що його звуть Касаткін Натан Юрійович, в якій військовій частині несе службу та на якій посаді. В кінці відео він навіть говорить «Слава Україні» та «Путін ху**о».

"Усе рухається вперед": Халюк Байрактар розповів, коли буде збудовано завод з виробництва Bayraktar в Україні

вівторок, 3 жовтень 2023, 3:25

Будівництво заводу Bayraktar в Україні, як очікується, завершиться через 1,5 року. Загалом в проєкт планують інвестувати приблизно 100 млн доларів. Про це директор компанії Халюк Байрактар розповів в інтерв’ю "Радіо Свобода". За його словами, між Туреч...

"Відволікти Захід від України": Кремль може атакувати НАТО з несподіваного боку

вівторок, 3 жовтень 2023, 0:30

Оскільки Російська Федерація зазнає невдач в Україні, безпосередня загроза членам НАТО, таким як Польща і країни Балтії, може бути дещо пом'якшена. Ймовірно, новою точкою докладання дестабілізуючих зусиль Москви стануть Балкани. Саме на Балканах розташ...