Дуже вагома приичина: Експерт розповів, чому РФ перестала бити ракетами по Києву і чи є ще загрози для столиці

У тому, що досить тривалий час по Києву не наносилися ракетні удари, є політична причина - більшість іноземних посольств вже повернулося в Україну. Таку думку висловив військовий експерт Олег Жданов у новому випуску програми "Аргумент", передають Патріоти України.

За його словами, кількість ракет у РФ зменшується, кількість ракетних ударів теж зменшилася, російська авіація вглиб країни вже не залітає з травня 2022 року.

"До Києва повернулися посольства. Залишилося Москві потрапити ракетою в якогось громадянина країни-НАТО... Це допомагає Києву в плані захисту", - упевнений Жданов.

Водночас експерт зазначив, що ракети С-300, якими Росія кошмарить Харків, Миколаїв не загрожують Києву, тому що вони не дістануть по дальності - максимальна дальність цих ракет до 200 км. Але усі міста, які потрапляють в цю відстань від білоруського кордону - під загрозою.

У Новосибірську у виші замість лекції показали мультик про ядерну війну (відео)

понеділок, 5 грудень 2022, 18:52

В одному з вишів у російському Новосибірську замість лекції показали мультфільм про ядерну війну. Його супроводжувала "весела пісенька" на дитячу мелодію, передають Патріоти України. Відповідне відео опублікували в Telegram Управління стратегічних кому...

Як виглядають бункери, у яких ховається Путін: Опозиціонер розповів про цілі підземні міста хазяїна Кремля

понеділок, 5 грудень 2022, 18:25

Російський президент Володимир Путін боїться за власне життя, тож активно розбудовував систему підземних бункерів для себе. Під землею диктатор набудував цілі міста з палацами, де облаштовані системи автономного очищення повітря, автономної подачі води...