"Дуже змінилися міміка та вираз обличчя": Дружина Чауса прокоментувала відео із екссуддею

Дружина зниклого екссудді Миколи Чауса Світлана Чаус прокоментувала відео, на якому фігурує чоловік, схожий на Чауса. Вона зізнається, що його викрали не в квітні 2021 року, а ще в 2016 році і шляхом залякувань змушували залишатись у Молдові, повідомляють Патріоти України.

«Впізнала (на відео – ред.), слава богу, що живий, але на себе не схожий. Інформація дуже сумнівна, тому що виходить, що він по своїй волі знаходився в ізоляції від своєї сім’ї та адвокатів», – розповіла Світлана.

Дружина Чауса додала, що за час зникнення її чоловік не надавав їй ніякої інформації. «Ніяких вісток не було. Востаннє бачила 3 квітня 2021. Змінилася (відтоді – ред.) міміка і вираз обличчя», – розповіла Світлана.

Відео, зняте на телефон, з’явилося 17 травня у телеграм-каналі. На ньому чоловік сидить у кріслі і називає себе Миколою Чаусом. «Як бачите, я живий-здоровий і все у мене добре. Наразі я перебуваю в цілковитій безпеці і гарно почуваюся. Окрім того, усі мої кінцівки на місці і щелепа без видимих пошкоджень», – йдеться у відео.

Чоловік каже, що не може назвати своє місце перебування, проте хоче попросити вибачення у дружини Світлани та дітей, але «так треба було». Він називає своє зникнення з Кишинева 3 квітня «нібито викраденням».

«Що стосується викрадення, хочу сказати, воно дійсно було. Але не зараз, а в 2016 році. З того часу мене постійно залякували розправою, змушуючи постійно перебувати в Молдові. Люди, дотичні до цього, боялись і бояться, що я повернусь і почну говорити. Дякую друзям, що допомогли мені уникнути тюрми і вірної смерті», – каже він.

Чоловік додав, що планує з’явитися в Україні найближчим часом і відповісти на всі питання, зокрема правоохоронців. Коли було записане відео – невідомо, встановити його справжність наразі неможливо.

Варшава не сидить склавши руки: Очільник МЗС Польщі обговорив з американським візаві загрозу "Північного потоку-2"

субота, 19 червень 2021, 10:06

Держсекретар США Ентоні Блінкен і міністр закордонних справ Польщі Збігнєв Рау обговорили співпрацю двох країн з боротьби із загрозою для енергетичної безпеки Європи. Зокрема вони обговорили протистояння "Північному потоку-2", повідомляють Патріоти Укр...

З архіву ПУ. "Мы не можем ждать 5-10 лет": У Москві закликали форсувати процес окупації України

субота, 19 червень 2021, 10:00

17 червня 2020 року в ефірі пропагандистського ток-шоу "Вечір з Володимиром Соловйовим" беззмінний гість Семен Багдасаров заявив, що українські регіони слідом за Кримом і ОРДЛО нібито захотіли отримати більше самостійності і незалежності від Києва. Кре...