​Два дурня "руского міра": Український дипломат розповів, що за задумом Кремля мало трапитись з двома "невинно-агресивними" представниками "ЛНР" у Станиці Луганській​

"Дипломатів народної республіки" у Мінську послали на заклання, щиро сподіваючись на розправу "бєндєровцєв", щоб розв'язати черговий гарячий виток "гібридної війни"

Гучна прогулянка на контрольовану Україною територію представників терористичного бандформування «ЛНР» Владислава Дейнеги та Ольги Кобцевої – була актом жертвопринесення з боку Росії. В результаті більш ніж зухвалого поводження "представників" щодо "накручених бєнєр" на передку мав бути зірваний «мирний план» Володимира Зеленського та відновлені повномасштабні бойові дії. Про це в інтерв’ю ВВС Україна розповів колишній учасник ТКГ Роман Безсмертний, зазначають Патріоти України.

Пропонується простежити хронологію подій 6 серпня.

О 10:20 в районі Павлополя бойовики обстріляли українські позиції, в результаті чого загинули чотири морпіхи ЗСУ. Вже через три години Дейнега і Кобцева з’явилися на вільній території України в районі Станиці Луганської. Незабаром ватажок бойовиків «ДНР» Денис Пушилін заявляє про те, що ЗСУ обстрілюють школу у Горлівці, залучені російські рупори пропаганди.

Безсмертний впевнений, що ці події взаємопов’язані.

Він розповів, що зв’язувався з військовими, щоб дізнатися, чи було в групах “Північ” і “Схід” відомо про загибель побратимів. Виявилося, що про сам факт знали, але були невідомі обставини. Однак на рівні польових командирів про загибель бійців було невідомо.

«Якщо ми уявимо ситуацію, що на рівні польових командирів стає відомо, що в умовах режиму тиші вбито чотирьох морпіхів, як ви думаєте, якою була б реакція командира взводу, командира групи і так далі? Вони б з цього Дейнеги та Кобцевої зробили б решето», – вважає Безсмертний.

На його думку, на це і був розрахунок росіян.

«Це призвело б не просто до початку конфлікту, а до початку широкомасштабних бойових дій», – зазначив він.

Безсмертний упевнений, що цих представників бандформувань росіяни відправили на вірну смерть: «Їх як м’ясо кинули туди».

«Насправді 6 число – це удар по Зеленському. І це була б катастрофа його курсу в мирному процесі. Його врятував абсолютно незрозумілий для мене випадок – просто не дійшла інформація про загибель чотирьох», – резюмував він.

Нагадаємо, раніше представники «ЛНР» Дейнего і Кобцева влаштували перепалку з головою Станично-Луганської адміністрації Юрієм Золкиным, заявляючи претензії на населені пункти Щастя та Станиця Луганська. За словами терористів, вони перейшли на українську сторону, щоб зустрітися з делегацією ООН.

Екзит-поли на місцевих виборах в Україні 25 жовтня: Оприлюднено усі результати

понеділок, 26 жовтень 2020, 8:17

У неділю, 25 жовтня, в Україні відбулися місцеві вибори, виборчі дільниці закрилися о 20:00, пише "Апостроф", публікуючи результати екзит-полів, передають Патріоти України. Згідно з першими даними екзит-полів, на виборах мера столиці лідирує з великим ...

"Корабельна сосна" пролітає? Оголошено результати екзит-полу на виборах у Миколаєві

понеділок, 26 жовтень 2020, 0:30

За результатами опублікуванного 25 жовтня екзитполу на виборах у Миколаєві лідирує чинний глава міськради Олександр Сєнкевич. Про це свідчать дані екзитполу на замовлення телеканалу "Україна 24" і програми "Свобода слова Савіка Шустера", повідомляють П...