
Російські окупанти планують новий наступ, під загрозою можуть опинитися кілька міст України, заявив радник глави офісу президента Олексій Арестович. "Російські війська концентруються на виході з Криму. Можуть піти як на Мелітополь, так і на Херсон. Подивимося, де вони будуть посилюватися", - сказав він у інтерв'ю Марку Фейгіну, передають Патріоти України.
Співрозмовник уточнив, що на Херсонському напрямку російські окупанти завершують формування наступального угруповання.
"На Херсонському напрямку вони завершують формування наступального угруповання. Їх завдання - це Кривий Ріг. Можливо, Миколаїв", - сказав він. За словами радника голови ОП. Завдання ще одного угруповання РФ - як мінімум зупинити просування ЗСУ в районі траси Миколаїв-Херсон.
"Це Посад-Покровськ, а це їх дуже хвилює, тому що звідси вже видніється Херсон. Там вони планують тримати оборону. Крім того, їх дуже хвилюють наші плацдарми, розташовані біля берега р.Інгулець. Вони хочуть це окупувати. Загалом, вони збираються боротися. На правій стороні сконцентровано десь 15 БТГ, на лівій — 4-6 БТГ, є ще одне угруповання південніше. В цілому на театрі бойових дій-близько 30 БТГ", - додав Арестович.
69-річний російський журналіст Григорій Нехорошев, який у 2008 році повідомив, що Володимир Путін розлучиться зі своєю тодішньою дружиною заради олімпійської гімнастки Аліни Кабаєвої, був знайдений мертвим у своєму будинку в Ризі. Тіло було виявлено у ...
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...