Два нардепи скористались своїми повноваженнями, щоб обійти обмеження воєнного стану, - НАЗК

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) склало адміністративні протоколи стосовно двох нардепів, які скористалися своїми повноваженнями, щоб обійти обмеження воєнного стану. Про це йдеться на сайті агентства, передають Патріоти України.

Порушниками виявились депутат від партії "Слуга народу" Анатолій Остапенко та депутат з групи "Довіра" Василь Петьовка. Зазначається, що Остапенко скористався своїм правом на депутатське звернення та написав до голови Житомирської обласної військової адміністрації. Він попросив, аби його сину дозволили їздити машиною під час комендантської години.

Своєю чергою Петьовка звернувся до голови Закарпатської ОВА. Він захотів, аби його сину, двоюрідному брату та батьку дружини сина дозволили вільно перетинати державний кордон.

Війська РФ не забирали тіла своїх загиблих під час відступу з Лимана: У мережі показали відео

четвер, 6 жовтень 2022, 7:48

Під час відступу з Лимана окупанти залишили тіла своїх солдатів. Щонайменше 15 російських "двохсотих" виявили українські військові після зачистки міста, передають Патріоти України. Наші захисники зняли на відео докази того, як "русскіє сваіх нє брасаю...

У країн НАТО немає вибору, вступ України має завершитися найближчими роками, - Огризко

четвер, 6 жовтень 2022, 7:37

Україна повинна стати членом НАТО протягом найближчих років - у нових політичних умовах країнам Альянсу доведеться прийняти це рішення, тому що іншого вибору у них немає. Про це в ефірі "Еспресо" сказав колишній міністр закордонних справ України Володи...