
Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) склало адміністративні протоколи стосовно двох нардепів, які скористалися своїми повноваженнями, щоб обійти обмеження воєнного стану. Про це йдеться на сайті агентства, передають Патріоти України.
Порушниками виявились депутат від партії "Слуга народу" Анатолій Остапенко та депутат з групи "Довіра" Василь Петьовка. Зазначається, що Остапенко скористався своїм правом на депутатське звернення та написав до голови Житомирської обласної військової адміністрації. Він попросив, аби його сину дозволили їздити машиною під час комендантської години.
Своєю чергою Петьовка звернувся до голови Закарпатської ОВА. Він захотів, аби його сину, двоюрідному брату та батьку дружини сина дозволили вільно перетинати державний кордон.
У понеділок, 22 червня, у російському Воронежі внаслідок ракетного удару було уражено Воронезький завод напівпровідників, повідомляють моніторингові канали. На кадрах, знятих місцевими жителями, видно, як на території заводу сталася масштабна пожежа та...
Інженери 425-го окремого штурмового полку «Скеля» переобладнали бронеавтомобіль «Новатор», додавши опцію дистанційного керування для використання як наземний роботизований комплекс. Відео випробувань опублікували на YouTube-сторінці 425-го полку, перед...