
Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) склало адміністративні протоколи стосовно двох нардепів, які скористалися своїми повноваженнями, щоб обійти обмеження воєнного стану. Про це йдеться на сайті агентства, передають Патріоти України.
Порушниками виявились депутат від партії "Слуга народу" Анатолій Остапенко та депутат з групи "Довіра" Василь Петьовка. Зазначається, що Остапенко скористався своїм правом на депутатське звернення та написав до голови Житомирської обласної військової адміністрації. Він попросив, аби його сину дозволили їздити машиною під час комендантської години.
Своєю чергою Петьовка звернувся до голови Закарпатської ОВА. Він захотів, аби його сину, двоюрідному брату та батьку дружини сина дозволили вільно перетинати державний кордон.
Поплічниця країни-агресорки Білорусь виконала умову українського президента Володимира Зеленського і вимкнула мережу ретрансляторів,завдяки яким Росія керувала своїми ударними дронами в режимі реального часу над західними регіонами України. Але це не о...
Є абсолютно різні варіанти того, як можуть скластися відносини між Україною та Росією після війни. Наразі зарано про це говорити, але треба готуватися до того, що РФ завжди буде нашим "сусідом". Як повідомляє РБК-Україна, про це керівник Офісу президен...