
Нацгвардійці-спецпризначенці продовжують завдавати втрат російським окупантам. На Донеччині бійці окремого загону спецпризначення НГУ "Омега" ліквідували російський танк і БМП, передають Патріоти України. Для цього їм знадобилося два постріли та хвилина часу. Відео ураження ворожих цілей опублікували в Telegram-каналі Міністерства внутрішніх справ.
"Бійці загону спеціального призначення Національної гвардії України "Омега" щоденно стримують ворога на Донеччині. Два постріли та два влучання у цілі ворога. Усього за одну хвилину спецпризначенці Нацгвардії знищили один ворожий танк і БМП", – зазначено у повідомленні. На кадрах зафіксовано момент ураження ворожої бронетехніки, який нацгвардійці зустрічають радісними вигуками. За першим пострілом вони одразу роблять другий – і він знову виявляється вдалим.
Розвідувальні служби кількох великих країн НАТО отримали інформацію про можливі плани Росії здійснити провокації проти країн Балтії та Польщі. Про це повідомляє британське видання The Guardian із посиланням на високопоставлене джерело в політичних кола...
Рейтинг довіри поляків до президента Кароля Навроцького досяг історичного максимуму, перевищивши попередній рекорд, встановлений Шимоном Головнею. Навроцький отримав 54,8% позитивних оцінок довіри. Про це повідомляє Onet із посиланням на опитування IBR...