Два постріли - і в кущі: Журналісти розповіли про роботу українських артилеристів і головну проблему для ЗСУ

Журналісти відомого німецького видання Der Spiegel спостерігали живу артилерійську дуель в Миколаївській області, передають Патріоти України.

Вони зазначили, що тактика українських САУ полягає у швидкому викочуванні на позицію, швидкому залпі та відході, щоб не бути виявленими ворожими безпілотниками. У такий спосіб вдається зберігати абсолютну більшість техніки.

"Червневий ранок, десь на обширних полях Миколаївської області на півдні країни. З української гаубиці 2С1 вистрибують два солдати, біжать 50 метрів і встановлюють коло прицілювання на тринозі. Командир батареї вигукує координати цілі, а канонір заряджає знаряддя. З оглушливим ревом гармата робить два постріли у швидкій послідовності, після чого відразу ж зривається з місця і зникає в кущах, ховаючись від ворожих дронів", – описують побачене німецькі журналісти.

Вони наголошують, що воювати інакше Україна дозволити собі не може через нестачу вогневої потужності. У росіян таких проблем немає – у них достатньо артилерії та боєприпасів, і, на відміну від початку війни, вони концентрують всю свою вогневу міць на Донбасі, мовиться у матеріалі.

ЗСУ продовжують штурми південніше Бахмуту та поблизу Вербового, - Генштаб

неділя, 24 вересень 2023, 7:35

Сили оборони України продовжують ведення оборони на сході та півдні України, наступальної операції на Мелітопольському напрямку та наступальних дій на Бахмутському напрямку, знищують ворога, крок за кроком звільняють тимчасово окуповані території, закр...

Дорогою в Україну: Володимир Зеленський нагородив польських волонтерів

неділя, 24 вересень 2023, 7:30

Президент України Володимир Зеленський, повертаючись в Україну після візиту в США та Канаду, зупинився в Любліні, що в Польщі. Там він нагородив польських волонтерів, які допомагають Україні. Про це йдеться на сайті Офісу президента України. Серед тих,...