Два постріли - і в кущі: Журналісти розповіли про роботу українських артилеристів і головну проблему для ЗСУ

Журналісти відомого німецького видання Der Spiegel спостерігали живу артилерійську дуель в Миколаївській області, передають Патріоти України.

Вони зазначили, що тактика українських САУ полягає у швидкому викочуванні на позицію, швидкому залпі та відході, щоб не бути виявленими ворожими безпілотниками. У такий спосіб вдається зберігати абсолютну більшість техніки.

"Червневий ранок, десь на обширних полях Миколаївської області на півдні країни. З української гаубиці 2С1 вистрибують два солдати, біжать 50 метрів і встановлюють коло прицілювання на тринозі. Командир батареї вигукує координати цілі, а канонір заряджає знаряддя. З оглушливим ревом гармата робить два постріли у швидкій послідовності, після чого відразу ж зривається з місця і зникає в кущах, ховаючись від ворожих дронів", – описують побачене німецькі журналісти.

Вони наголошують, що воювати інакше Україна дозволити собі не може через нестачу вогневої потужності. У росіян таких проблем немає – у них достатньо артилерії та боєприпасів, і, на відміну від початку війни, вони концентрують всю свою вогневу міць на Донбасі, мовиться у матеріалі.

Щоб "відкосити", доведеться брати кредити: В Росії підняли таксу за відстрочку від мобілізації

п’ятниця, 30 вересень 2022, 20:15

У Росії триває "часткова мобілізація", яку ще 21 вересня оголосив диктатор Володимир Путін. Причому "відкосити" від неї громадянам держави-терориста стає все важче – корупційні “тарифи" почали підвищуватися. Про це йдеться у зведенні Генерального штабу...

Чергова жертва росіян: У деокупованому місті на Харківщині знайшли закатованого чоловіка (фото)

п’ятниця, 30 вересень 2022, 20:00

За даним фактом слідчі відкрили кримінальне провадження. 29 вересня криміналісти та слідчо-оперативна група ексгумували тіло. "Під час попереднього огляду загиблого встановлено, що померлим є чоловік приблизно 50 років, середнього зросту, одягнений у ч...