Найближчі кілька місяців будуть важкими для України. Окупаційна російська армія буде намагатися провести новий бліцкриг. Таку думку висловив політолог Вадим Денисенко в ефірі "Radio NV", передають Патріоти України.
"Росіяни будуть робити все від себе залежне для того, щоб спробувати протягом двох-трьох місяців зробити певний бліцкриг - з точки зору обстрілів, з точки зору тих же ДРГ, про які попереджає Київська військова міська адміністрація, з точки зору боїв на фронті", - вважає Денисенко.
Втім, наголошує політолог, армія агресорки Росії не зможе довго воювати у високому темпі. За словами Денисенка, два роки війни показали, що на довше - ніж кілька місяців - окупантів не вистачає.
"Але ці два-три-чотири місяці справді будуть неймовірно тяжкими. І насамперед морально, особливо зважаючи на те, що ключовою внутрішньоукраїнською історією в інформаційні війні для росіян стає розпалювання страху", - пояснив політичний експерт
Проникнення російських диверсійно-розвідувальних груп у межі Костянтинівки на Донеччині не свідчить про встановлення контролю над містом. Про це заявив голова Ради резервістів Сухопутних військ ЗСУ Іван Тимочко в інтерв'ю "Українському радіо", передают...
Сполучені Штати та Іран домовилися про створення спеціальної "лінії зв'язку". Вона дозволить забезпечити безпечний рух суден через Ормузьку протоку, передають Патріоти України з посиланням на CNN. Про створення "лінії зв'язку" спільно заявили посередни...