"Два важных события на неделе", - Олег Пономар

"Понедельник. Два важных события на неделе", - пише на своїй сторінці в Фейсбук політичний оглядач Олег Пономар, повідомляють Патріоти України, і продовжує:

"МВФ. Во вторник в Киев прибывает миссия МВФ. Я много раз говорил, что продолжение сотрудничества с МВФ критически важно для Украины - от этого зависит доверие к Украине западных стран, финансовых институтов и инвесторов.

На сегодня есть 4 проблемные точки - не принятый закон о финансовом сплите, рыночные цены на газ, угроза реприватизации "ПриватБанка", отмененная Конституционным судом ответственность за незаконное обогащение. Миссия будет работать две недели и, надеюсь, будет успешной и программа stand-by на 3,9 млрд долл будет продолжена.

Ежегодный Киевский книжный Арсенал. В среду открывается Арсенал. Мы с КМ-Букс будем представлять книгу "Доказ змови", которая станет событием №1 книжного рынка Украины-2019".

Хіти тижня. Не сміявся майже ніхто: Путін пожартував про "синій туман" і назвав журналісток "дівчатами" після зустрічі з Байденом (відео)

вівторок, 22 червень 2021, 3:00

Президент Росії Володимир Путін у середу, 16 червня, на брифінгові за підсумками переговорів із лідером США Джо Байденом кілька разів жартував або несерйозно відповідав на запитання журналістів. Із самими представниками ЗМІ Путін також спілкувався в не...

Хіти тижня. Тищенко кусав Киву: У Раді побилися через жарти про розстріл ОПЗЖ (фото, відео)

вівторок, 22 червень 2021, 2:00

У Верховній Раді 17 червня сталася перша бійка в цьому скликанні. Нардепи масово зчепилися через те, що голова комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики Микита Потураєв сказав, що повсталий народ розстріляє "Опозиційну партію - за життя"...