Дві пляшки води і крупа з жуками: У мережі показали "щедрий" продуктовий набір від окупантів для мешканців захоплених територій

Російська армія створила гуманітарну катастрофу в тимчасово окупованих населених пунктах України. Тепер під виглядом так званої "допомоги" загарбники роздають людям зіпсовані продукти, передають Патріоти України.

При цьому навіть такі продукти окупанти роздають не всім. Про це йдеться в маріупольськомуTelegram-каналі. У місті Волноваха Донецької області російські окупанти роздавали місцевим жителям крупу, в якій повзають жуки. При цьому кількість навіть такої їжі вкрай обмежена.

Зокрема, у знищеному путінською армією Маріуполі людям на місяць видають 3 літри води, 5 банок консерви, пачку крупи, чаю, кілька свічок та сірники.

Примітно, що так звану "гуманітарку" видають не всім. Окупанти самостійно визначають категорії населення, яким "не дозволяється" допомога. При цьому роботи в окупованих містах практично немає.

"Гуманітарку дають далеко не всім. Отримати безкоштовні продукти можуть тільки люди з уразливих категорій населення. Решті не можна, при тому, що роботи ні в Маріуполі, ні у Волновасі толком немає", – йдеться в повідомленні.

Чоловіки скінчились? Російська ПВК почала наймати жінок у штурмові загони, - ЗМІ

вівторок, 28 листопад 2023, 15:59

Батальйон російських найманців "Еспаньола", який входить у ПВК "Редут", наймає жінок на війну у штурмові загони, передають Патріоти України. Як повідомляє видання "Важные истории", найманці пропонують жінкам "реалізуватись" у снайперській справі, медиц...

Оце так! РФ через фірми-прокладки отримує супутникові знімки України, - експерт

вівторок, 28 листопад 2023, 15:49

Росія знайшла "легкий" спосіб, як на регулярній основі отримувати супутникові знімки територій України не тільки через компанії-прокладки, але і підкуповуючи грошима більших гравців ринку в обхід міжнародних санкцій, передають Патріоти України. Як з'яс...