"Двійники Путіна існують": Фахівці назвали єдину ознаку, за якою їх можна розпізнати

Після візиту російського диктатора Володимира Путіна до тимчасово окупованих Криму та Маріуполя у публічному просторі знову піднялися розмови про можливих двійників глави Кремля. Тим часом фахівці назвали ознаку, за якою можна розрізнити двійників Путіна - форма їхніх вух. Про це йдеться у статті Business Insider, передають Патріоти України.

Зазначається, що під час появи на публіці диктатора РФ можна помітити, як часто у нього "змінюється" форма вух. У матеріалі зазначають, що, на думку фахівців, двійникам глави Кремля могли зробити операції, щоб вони були максимально схожими на нього. Але форма вух видає двійників.

Також у виданні нагадали, що раніше користувачі мережі Twitter теж помітили незвичність у формі вух особи, схожої на Путіна, яка відвідала окуповані Крим і Маріуполь. Користувачі знайшли і порівняли фотографії Путіна 2006, 2018 років та сучасні, звертаючи увагу на форму мочок вух.

Експерт із комп’ютерного зору з Університету Саутгемптона та провідний дослідник у галузі розпізнавання вух Марк Ніксон прокоментував для ВВС припущення користувачів соцмереж про "різні вуха Путіна". Він наголошує, що форма вуха не змінюється з віком. "З віком ваше вухо не змінюється – воно просто збільшується, але пропорції залишаються незмінними", – сказав Марк Ніксон.

У Business Insider також наголосили, що така ознака, як форма вух людей, десятиліттями використовувалася як судовий доказ.

"Від 1950-х років криміналісти використовували вимірювання вух для ідентифікації підозрюваних у злочинах, і в епоху алгоритму Wired повідомляв, що вуха, визначені програмним забезпеченням, могли бути більш унікальним ідентифікатором, ніж відбитки пальців", – йдеться у статті.

"Багатопросторові операції": Генштаб ЗСУ повністю переграє Генштаб РФ, - Годжес (відео)

середа, 4 жовтень 2023, 18:55

Військове командування України виявилося на голову вищим за російське, оскільки РФ зосереджена на протидії українським сухопутним операціям в той час, коли Україна проводить так звані "багатопросторові операції". Про це заявив колишній командувач війсь...

"Не так просто, як показують у телевізорі": Учасники штурму розповіли, якою ціною звільняли Кліщіївку, та показали кадри реальних боїв

середа, 4 жовтень 2023, 18:53

Українські військові, учасники боїв за населений пункт Кліщіївка на Донеччині розповіли, якою ціною досягли звільнення селища. Бійці наголосили, що все було "не так просто, як показують у телевізорі". Про це йдеться в сюжеті "Радіо Свобода", в якому по...