Двоє росіян втекли на човні з Чукотки на Аляску, ховаючись від мобілізації

Двоє жителів Чукотського автономного округу РФ, що тікали від мобілізації, на човні припливли на Аляску. Про це повідомляє "Голос Америки", передають Патріоти України.

Жителі містечка Гамбелл на острові Святого Лаврентія у штаті Аляска виявили біля берега двох чоловіків на невеликому човні. За словами новоприбулих, вони припливли із селища Егвекінот у Чукотському автономному окрузі, розташованому на березі затоки Хреста Берінгового моря. Вони пояснили, що ховаються від мобілізації.

Гамбелл із населенням 495 осіб розташований на північно-західному мисі острова, приблизно за 36 миль (58 км) від Чукотського півострова. Острів ближче до Росії, ніж материкова частина Аляски, і його мисі видно її території.

Зазначається, що від точки відплиття до місця прибуття росіяни подолали близько 500 км. Наразі чоловіки знаходяться в Анкориджі, найбільшому місті штату Аляска, під охороною Управління берегової охорони США.

Ідентифіковано окупанта-казкаря, який "допомагав" дітям Ізюма (фото)

п’ятниця, 24 березень 2023, 20:53

OSINT-дослідники встановили особу російського окупанта Миколи Литвиненка, який брав участь в окупації Ізюма, передають Патріоти України. Російським пропагандистам Литвиненко плів байки, що місцеві мешканці нібито зустрічали озброєних загарбників як "ви...

Документи були недійсними: На в`їзді до Києва затримали архієпископа, який мав тісні зв’язки з Москвою (фото)

п’ятниця, 24 березень 2023, 20:29

На в`їзді до Києва прикордонники затримали архієпископа з тісними московськими зв’язками та недійсними документами. Про це повідомляє Держприкордонслужба, передають Патріоти України. Зазначається, що під час перевірки на можливу антиукраїнську діяльніс...