
Слідчі заочно оголосили підозру 37-річному чоловікові та 32-річній жінці, які працювали на російських окупантів у Харківській області. Про це повідомили в Харківській обласній прокуратурі, передають Патріоти України.
Як установило слідство, 37-річний мешканець села Стрілеча на Харківщині добровільно погодився працювати на окупантів у червні цього року.
Представники Росії запропонували йому посаду "тимчасово виконуючого обов'язки дільничого офіцера" у так званому "територіальному органі міліції села Козача Лопань". Колаборант погодився. Також працювати на окупантів стала 37-річна жінка.
"Свої обов'язки у псевдоправоохоронному органі чоловік виконував на території села Стрілеча. Ще одна прибічниця окупантів — 32-річна жінка — також погодилась обійняти посаду "т.в.о дільничного інспектора" фейкової міліції у селі Стрілеча", — розповіли в прокуратурі.
Підозру чоловікові та жінці сформували за ч. 7 ст. 111-1 (колабораційна діяльність) Кримінального кодексу України.

В анексованому Криму російські військові почали використовувати нові способи маскування бензовозів, намагаючись убезпечити їх від атак українських безпілотників. За даними українських партизанських рухів, паливні цистерни перефарбовують у яскраві коль...
Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...