
Нещодавно стало відомо, що іще двох російських генералів знищили на Херсонщині. Їхні персональні дані ще уточнюють. Про це повідомили у Головному управлінні розвідки при Міноборони, передають Патріоти України.
Натомість іще один представник генералітету Росії – важкопоранений. Його зараз евакуювали у критичному стані.
Так, 22 квітня 2022 року українські оборонці завдали нищівного удару по передовому пункту управління 49 Загальновійськової Армії російських військ. Чомусь – всупереч бойовим настановам та здоровому глузду – його розмістили неподалік лінії бойового зіткнення у Херсонській області.
Як результат – цей передовий пункт знищили, а разом з ним й двох генералів. У відомстві наголосили, що воєнна розвідка продовжує пошук важливих цілей для завдання максимальної шкоди окупантам на нашій Українській землі.
Москву атакували понад 60 дронів в ніч проти понеділок, 22 червня. Місцеві аеропорти запровадили обмеження в роботі. Про це заявив у Telegram московський мер Сергій Собянін, передають Патріоти України. . Telegram-канал Exilenova+ виклав відео з дронам...
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 22.06.26 орієнтовно склали: