Двигун реформ та інвестицій: Зеленський розповів, чого чекає від Саакашвілі на новій посаді

Президент розповів, чого він чекає від Міхеіла Саакашвілі на посаді голови Виконавчого комітету реформ. Про це Зеленський заявив на брифінгу під час робочої поїздки на Закарпаття, зазначають Патріоти України.

"Результатів роботи від Саакашвілі очікую не на другий день після його призначення, але в найближчі місяці він повинен бути. Результат - з приводу дерегуляції в бізнесі та реформи митниці", - заявив Зеленський.

За словами президента, Саакашвілі у період президентства в Грузії зміг зробити сучасну митницю та подолати корупцію.

"Ми з ним багато про це говорили. Він розповів, що свого часу поставив нових людей на митниці, потім усіх розігнав. Через деякий час поставив інших - і довелося розігнати знову. Ну, така складна річ реформа митниці. Я дуже хочу, щоб він нею займався", - повідомив Зеленський.

"Другий момент - у нього достатньо міцні інвестиційні зв'язки з багатьма країнами. Коли вони будували Батумі - це було залучення різних інвесторів, тоді там звели великі мережеві готелі. У нього є досвід", - зазначив президент.

Зеленський додав, що його цікавить допомога Саакашвілі з приводу пенсійної реформи.

"У нього багато справ, багато реформ", - констатував президент.


З архіву ПУ. "Зеленський теж винен": Бутусов прокоментував скандал навколо кар'єрного стрибка чоловіка головного бухгалтера "Кварталу"

вівторок, 20 жовтень 2020, 1:00

В порівнянні зі своїми колегами, офіцер Пашков нічого видатного для України не зробив. Про стрімку кар'єру начальника аналітичного управління - тимчасово виконуючого обов'язки начальника Департаменту стратегічної розвідки ГУР Міністерства оборони Олекс...

З архіву ПУ. Як капітулянти в оточенні Зеленського наближають смерть України: Піонтковський розповів про сценарій

вівторок, 20 жовтень 2020, 0:35

Політолог попередив, що перший крок до політичного самогубства - підписання так званої формули Штайнмаєра. Люди в оточенні президента України Володимира Зеленського, які налаштовані на капітуляцію, намагаються пролобіювати самогубний для країни сценарі...