Двигун реформ та інвестицій: Зеленський розповів, чого чекає від Саакашвілі на новій посаді

Президент розповів, чого він чекає від Міхеіла Саакашвілі на посаді голови Виконавчого комітету реформ. Про це Зеленський заявив на брифінгу під час робочої поїздки на Закарпаття, зазначають Патріоти України.

"Результатів роботи від Саакашвілі очікую не на другий день після його призначення, але в найближчі місяці він повинен бути. Результат - з приводу дерегуляції в бізнесі та реформи митниці", - заявив Зеленський.

За словами президента, Саакашвілі у період президентства в Грузії зміг зробити сучасну митницю та подолати корупцію.

"Ми з ним багато про це говорили. Він розповів, що свого часу поставив нових людей на митниці, потім усіх розігнав. Через деякий час поставив інших - і довелося розігнати знову. Ну, така складна річ реформа митниці. Я дуже хочу, щоб він нею займався", - повідомив Зеленський.

"Другий момент - у нього достатньо міцні інвестиційні зв'язки з багатьма країнами. Коли вони будували Батумі - це було залучення різних інвесторів, тоді там звели великі мережеві готелі. У нього є досвід", - зазначив президент.

Зеленський додав, що його цікавить допомога Саакашвілі з приводу пенсійної реформи.

"У нього багато справ, багато реформ", - констатував президент.


"Афганская тропа Кремля, или Как московская верхушка использует международный наркотрафик в своих целях", - аналітик

неділя, 5 липень 2020, 6:30

Я, наверное, не открою тайны, если скажу, что наркобизнес отнюдь не удел исключительно криминала и мафии... Костянтин Машовець. Джерело

КБ "Луч" на виставці "Зброя та безпека-2020" презентує ударний дрон

неділя, 5 липень 2020, 6:10

ДККБ «Луч» планує презентувати ударний безпілотник власного виробництва на XVI Міжнародній спеціалізованій виставці «Зброя та безпека», яка восени пройде у Києві. На стенді КБ продемонструють повнорозмірний макет БпЛА, повідомив генеральний директор КБ...