Дикі волання зі стріляниною: Кадирівські тіктокери показали, як воюють з "бандерівськими" кущами (відео 18+)

Тікток-війська Кадирова знову зафільмували свій "героїзм". Після нерівних боїв з порожніми будівлями, світлофорами і гаражами цього разу тіктокери героїчно розправилися з українськими кущами. Відео запеклого бою з лісосмугою вони виклали в иережі, передають Патріоти України.

На кадрах видно, як кілька "кадирівців" йдуть дорогою. Зненацька кущі "відкрили" по них вогонь. "Кадирівці" миттєво зреагували і заходилися у відповідь розправлятися з українськими хащами. Кілька тікток-воїнів розстріляли з автоматів зелені насадження, викрикуючи з переляку "ахмат сила".

Виглядав бій, як завжди, кумедно, оскільки жоден з "кадирівців" під час обстрілу не намагався сховатися, чи впасти на землю, як це має бути під час реального бою, ну і несамовите волання було трохи зайвим. В результаті боротьби з розшалілими і навіженими "кадирівцями" українські кущі вистояли.

"Астрономічні цифри": У Defence Express назвали кількість винищувачів для закриття неба над Україною і їхню вартість

понеділок, 30 січень 2023, 12:44

У Повітряних силах України оголосили реальну потребу у багатофункціональних винищувачах, які зможуть забезпечити охорону повітряного простору: це п'ять авіабригад або 180 літаків. Її навряд можливо вважати завищеною, проте кошти для неї потрібні астрон...

Обидві сторони розуміли, що буде далі: Воллес назвав останні слова Герасимова перед вторгненням РФ в Україну

понеділок, 30 січень 2023, 12:22

Генерал російської армії Валерій Герасимов, який менше трьох тижнів очолює угруповання військ РФ в Україні, ще до початку їхнього вторгнення озвучив мету війни. Він був упевнений, що росіяни більше "ніколи не будуть принижені". Про це розповів міністр ...