Диктаторські амбіції та крадівництво на інфраструктурних проектах прикривав словами турботи про бідних: На Гаїті зі стріляниною та заворушеннями поховали вбитого президента Моїза

Фото: Jacqueline Charles/Twitter

На Гаїті відбувся похорон убитого президента Жевенеля Моїза. Захід супроводжувався масовими заворушеннями, стріляниною і застосування сльозогінного газу, повідомляють Патріоти України з посиланням на АР.

Біля приватної резиденції, в якій відбувалося прощання, звели барикади, звідти йшов чорний дим, а також лунали постріли. Поліція застосувала слізогінний газ.

Через заворушення траурну церемонію навіть довелося ненадовго перервати. Присутні на похороні делегації США та ООН завчасно покинули церемонію через загрозливу обстановку.

На церемонії прощання виступила вдова вбитого президента Мартіна Моїз.

"Ми програли бій, але не програли війну", - сказала вона.

Моїз у своїй промові припустила, що її чоловік був убитий "через бажання забезпечити електроенергією, збудувати дороги та покращити життя бідних людей", з чим були незгодні місцеві олігархи.Наперекір всім ворогам: В небі над окупованим Донецьком літав тактичний безпілотник ЗСУ Bayraktar (фото)

вівторок, 28 вересень 2021, 21:45

Вперше недалеко від лінії бойового зіткнення на Донбасі виконував бойові завдання один з турецьких ударних тактичних безпілотних літальних апаратів Вауraktar ТВ2, які раніше були закуплені для ЗСУ. Про це повідомляє блогер під ніком «Черговий ООС» в св...