
Біля приватної резиденції, в якій відбувалося прощання, звели барикади, звідти йшов чорний дим, а також лунали постріли. Поліція застосувала слізогінний газ.
Через заворушення траурну церемонію навіть довелося ненадовго перервати. Присутні на похороні делегації США та ООН завчасно покинули церемонію через загрозливу обстановку.
На церемонії прощання виступила вдова вбитого президента Мартіна Моїз.
"Ми програли бій, але не програли війну", - сказала вона.
Моїз у своїй промові припустила, що її чоловік був убитий "через бажання забезпечити електроенергією, збудувати дороги та покращити життя бідних людей", з чим були незгодні місцеві олігархи.
Українські удари безпілотниками по об’єктах у глибині російської території, зокрема по нафтопереробній інфраструктурі, дедалі частіше демонструють вразливість тилу РФ і зміну балансу технологічних можливостей на користь Києва, передають Патріоти Україн...
Колишній учасник дуету Modern Talking, німецький музикант Дітер Болен заявив, що перемога України над Росією була б «найгіршим сценарієм», адже після цього «може початися світова війна», передають Патріоти України з посиланням на Berliner Zeitung. Зазн...