
Біля приватної резиденції, в якій відбувалося прощання, звели барикади, звідти йшов чорний дим, а також лунали постріли. Поліція застосувала слізогінний газ.
Через заворушення траурну церемонію навіть довелося ненадовго перервати. Присутні на похороні делегації США та ООН завчасно покинули церемонію через загрозливу обстановку.
На церемонії прощання виступила вдова вбитого президента Мартіна Моїз.
"Ми програли бій, але не програли війну", - сказала вона.
Моїз у своїй промові припустила, що її чоловік був убитий "через бажання забезпечити електроенергією, збудувати дороги та покращити життя бідних людей", з чим були незгодні місцеві олігархи.
Підрозділ заслужив високий авторитет у війську завдяки успішному виконанню бойових завдань та дбайливому ставленню до особового складу. Бригада «Рарог» уже прийняла близько сотні військовослужбовців, які повертаються на службу після СЗЧ за спрощеною пр...
Україна розробляє нову систему для морських безпілотників, яка дозволить не знищувати, а затримувати та конфіскувати підсанкційні судна в Чорному морі. Про це заявив командир підрозділу ГУР МО з позивним "Дев'ятий" в інтерв'ю Business Insider, передают...